BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Jung Eun Ji dışındaki tüm Apink üyeleri IST Entertainment ile yollarını ayırıyor

1 dakika okuma süresi

Apink‘in dört üyesi uzun süredir ajansları olan IST Entertainment ile yollarını ayırıyor.

IST Entertainment 28 Nisan’da yaptığı açıklamayla Apink’den Chorong, Yoon Bomi, Namjoo ve Hayoung‘un kontrat bitimlerinden sonra 12 yılın ardından ajanstan ayrılacaklarını duyurdu. IST Entertainment ile yola devam edecek tek Jung Eun Ji kısa bir süre önce firma ile kontratını yeniledi.

Ancak IST Entertainment hayranlarına Apink’in grup olarak faaliyetlerine devam edeceği ve dağılmadıkları konusunda güvence verdi.

Ajansın açıklaması şu şekilde:

Apink’e gönül vermiş ve desteklerini sunmuş bütün hayranlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Apink’in gelecekteki faaliyetleriyle ilgili resmi bir duyuruda bulunuyoruz.

Apink ve ajansımız arasındaki özel sözleşmenin sona ermesinin ardından grup ile bir araya geldik ve konu üzerine toplantı yaptık. Kesin bir şekilde alınan karara göre grubun tüm üyelerinin gelecekteki gelişimleri için Park Chorong, Yoon Bomi, Kim Namjoo ve Oh Hayoung’un çıkışlarıyla başlayan bizimle olan 12 yıllık güzel yolculukları Nisan ayı bitiminde sonlanacaktır.

Jung Eun Ji ile sözleşmemizi kısa süre önce yeniledik ve işbirliğimizi sürdüreceğiz. Şarkıcılık faaliyetlerinin yanı sıra Jung Eun Ji yakın bir zamanda farklı projelerle de sizlerle buluşmayı planlıyor. Biz de onu çeşitli alanlarda öne çıkma yolunda sonuna kadar destekleyeceğiz.

Sözleşmelerini ne olursa olsun tüm Apink üyeleri gruba besledikleri sevgiden ve birlikte yapacakları grup aktivitelerine olan bağlılıktan dolayı dağılmadan faaliyetlerine devam edeceklerine söz verdiler.

Ajansımız, gelecekteki faaliyetlerine ilişkin görüşmelerin ardından Apink ile işbirliği yapacak ve bir grup olarak bir arada kalabilmeleri için onlarla birlikte çalışmayı planlamaktayız.

Bizimle birlikte uzun bir 12 yıl geçiren ve K-pop’un temsilci kız gruplarından biri olarak iz bırakan tüm Apink üyelerine içtenlikle teşekkür ediyoruz. Hayranlardan, yeni bir yolculuğa hazırlanan Apink’e sarsılmaz sevgilerini ve yürekten desteklerini vermeye devam etmelerini rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

IST Entertainment

kaynak (1) (2)İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.