BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995’e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi

tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı!

Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli bir müzik dükkanı aracılığıyla yanlışlıkla zamanda 1995’e gittiği ve diğer gizemli gençlerle birlikte Watermelon Sugar grubunu kurduğu fantastik bir gençlik draması.

Ryeoun dizide, ailesinde duyabilen tek kişi olan ve gündüzleri mükemmel bir model öğrenci, geceleri ise bir müzik grubu gitaristi olarak ikili bir hayat süren Eun Gyeol rolünde yer alacak. Choi Hyun Wook, X Kuşağı hisleriyle dolu tutkulu Lee Chan rolünü üstlenecek. Seol In Ah, Seowon Sanat Lisesi’nin çello tanrıçası Se Kyung‘a hayat verirken, Shin Eun Soo doğduğundan beri sağır olan soğuk ve mağrur “buz prensesi” Chung Ah‘ı canlandıracak.

Önümüzdeki tanıtım bölümü Lee Chan ve ilk aşkı Se Kyung arasındaki ilk buluşmayı anlatacak. Se Kyung ile tesadüfen karşılaşan Lee Chan, daha önce hiç hissetmediği kelebekler uçuştuğunu hisseder. Lee Chan tutkulu bir şekilde Se Kyung’un kalbini kazanmaya çalışsa da, Se Kyung ona karşı kayıtsız ve ilgisiz kalır.

Bu arada, Eun Gyeol, ailesinin işlettiği şüpheli müzik dükkanında esrarengiz bir gitar bulur. Gitarın sırrını çözmeye çalışırken, kendini birden 1995 yılında bulur. Orada, Lee Chan, Se Kyung, Chung Ah ve diğer gençlerle tanışır. Onlarla birlikte müzik yapmaya başlar ve hayatının macerasına atılır.

Durumu daha da kötüleştiren şey, Lee Chan’in büyükannesi Go Yang Hee (Go Doo Shim)’nin onu azarlamaya gelmesi ve Lee Chan’in Se Kyung‘un gözü önünde kaçmak zorunda kalmasıdır. Fotoğraflarda Go Yang Hee, tahta bir sopayla Lee Chan’i fırçalarken, Lee Chan korku dolu bir yüz ifadesiyle kendini korumaya çalışıyor.

Lee Chan, Go Yang Hee‘den uzaklaşmaya çalışırken şehrin ortasında heyecanlı bir kovalamaca başlıyor ve izleyiciler Lee Chan‘in Se Kyung‘la olan romantik ilişkisini devam ettirip ettiremeyeceğini merak ediyorlar.

Dizinin adı olan “Twinkling Watermelon” ise hem komik hem de ilgi çekici bir hikayeye işaret ediyor. Dizide, karpuz yetiştiren bir ailenin çocukları olan Lee Chan ve Se Kyung arasında tatlı bir aşk yaşanacak. Ancak ailelerinin arasındaki rekabet ve geçmişteki sırlar onların mutluluğunu engelleyebilir.

“Twinkling Watermelon” dizisi 25 Eylül günü tvN’de yayınlanmaya başlayacak. Diziyi kaçırmayın!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Drama

Lee Sang Yeob, ünlü olmayan sevgilisiyle evleniyor!

1 dakika okuma süresi
Lee Sang Yeob evleniyor! 25 Eylül’de Sports Seoul, Lee Sang Yeob‘un ünlü olmayan kız arkadaşıyla gelecek yıl Mart ayında evleneceğini duyurdu. Bu…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.