BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

Artistik buz pateni şampiyonu Kim Yuna ve FORESTELLA’dan Koo Woo Rim evlenecekleri iddialarını doğruladı

1 dakika okuma süresi

Artistik buz pateni şampiyonu Kim Yuna ve FORESTELLA’nın Koo Woo Rim’in evlenecekleri açıklandı!

Koreli medya şirketi THE FACT’in 25 Temmuz’da yaptığı habere göre Kim Yuna ve Ko Woo Rim ciddi bir ilişki içindeler.

Bir habere yanıt olarak, Kim Yuna’nın ajansı All That Sports’tan bir temsilci bu evliliği doğruladı ve, “Ekim sonu gibi Seoul’de [Kim Yuna] şarkıcı Ko Woo Rim ile evlenecek. Kim Yuna ve Ko Woo Rim düğünlerini aileleri ve yakın çevreleriyle birlikte kutlamak istiyorlar. Bu yüzden düğün tarihi ve yeri açıklanmadan özel bir şekilde yapılacak. Fanlarından anlayış bekliyoruz” dedi.

Ko Woo Rim’in ajansı BEAT INTERACTIVE ise aşağıdaki açıklamayı paylaştı:

“Merhabalar, BEAT INTERACTIVE olarak bir açıklama yapmak istiyoruz,

Ajansımıza bağlı sanatçı Ko Woo Rim ile ilgili mutlu haberler vermek için buradayız bugün. Ko Woo Rim, artistik buz pateni kraliçesi Kim Yuna ile Ekim ayında evleniyor olacak.

Düğün töreni yakın akrabaları ve arkadaşlarıyla birlikte özel olarak kutlanıyor olacak, o yüzden fanlarımızdan ve medyadan düğün yerini ve tarihini sızdırmamaları konusunda küçük bir ricamız olacak.

Ko Woo Rim, müstakbel gelini ile 2018’de All That Skate şovunun kutlama performansı sırasında tanıştı, 3 yıllık birlikteliğin ardından evlilik yoluna girmeye karar verdiler.

Ko Woo Rim, Seoul National University’nin şan bölümünden mezun olmuştur ve iki türün sentezini yapan dörtlü bir erkek grubu olan FORESTELLA’nın üyesidir. Bu grup JTBC’de yayınlanan “Phantom Singer 2″yi kazanmayı başarabilmiştir. Ağırlığı olan, ancak narin ve karizmatik sesi, sağlam şarkı söyleme yeteneği ve dokunaklı romantizmi ile toplumun karşısına sayısız albüm, konser ve yayınla çıkmıştır.

Ko Woo Rim, evlilikten sonra da FORESTELLA’nın aktif bir üyesi, vokali ve crossover şarkıcısı olmaya devam edecektir. Lütfen Koo Woo Rim’i hayatının bu yeni döneminde de desteklemeye devam edin.

Teşekkürler.”

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.