BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Warner Music Korea ile yeni bir döneme başlayan Yujeong hayranlarına içten bir mesaj iletti

1 dakika okuma süresi

Yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre Brave Girls‘ün 4 üyesi de Warner Music Korea ile anlaşma imzalamış durumda. Duyuru dünya çapındaki hayranları tarafından heyecan ve tebrikle karşılandı.

Bunun üzerine üye Yujeong sosyal medya üzerinden üyelere ve hayranlarına içten bir mektupla teşekkürlerini iletti.

27 Nisan’da Instagram üzerinden şunları yazdı:

Sık sık yolumu kaybettiğimde ve korktuğumda bana ellerini uzatan üye arkadaşlarıma çok teşekkür ederim! Ayrıca, bizi her şeyden çok seven ve destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Tüm bunları kelimelerle nasıl ifade edebilirim ki… Lütfen Warner Music Korea ile çalışacak olan Minyoung, Yujeong, Eunji ve Yuna’yı dört gözle bekleyin.

Aynı gün Warner Music Korea çeşitli medya kuruluşlarına şu açıklamayı yaptı:

Brave Girls üyeleri Minyoung, Yujeong, Eunji ve Yuna ile özel bir sözleşme imzaladık. Grubun geri dönüşüne ve promosyonlarına her şeyden önce öncelik vermek için üyelerle birlikte çalışacağız. Gruba ve üyelere elimizden gelen tüm desteği vermeyi amaçlıyoruz.

Bu arada, Brave Brothers‘ın yapımcılığını üstlendiği Brave Girls, 2011’de piyasaya girdi ancak fazla başarı elde edemedi. Ardından 2021’de, 2016 tarihli parçaları “Rollin” gecikmeli olarak dikkat çekerek kızları yıldızlığa taşıdı. Kızlar aktif tanıtımlarına devam etti, ancak COVID-19 nedeniyle tanıtımları yavaşlamaya başladı.

Şubat ayında Brave Girls, dört üyenin Brave Entertainment ile yollarını ayırmaya karar verdiklerini dijital single’ları “Goodbye” ın yayınlanmasıyla duyurdu.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.