BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Fantagio Moonbin için yeni anıtı duyurdu; Haziran başına kadar açık kalacak

1 dakika okuma süresi

Fantagio, ASTRO Moonbin için açılan anıtın Haziran ayı başına kadar açık olacağını duyurdu.

Bu hafta başında Fantagio, geçtiğimiz hafta trajik bir şekilde hayatını kaybeden Moonbin’i anma alanının 30 Nisan’a kadar açık olacağını açıkladı.

Ancak 28 Nisan’da şirket, anıtın yerini değiştirmeye karar verdiğini ve kapanışını 6 Haziran’a ertelediğini duyurdu.

Fantagio’nun açıklamaları şu şekilde:

Sınırlı süre içerisinde anma alanını ziyaret etmekte zorlanan çok sayıda AROHA’nın görüşlerini dikkate alarak, anıtın biraz daha uzun süre kullanılabilmesi için ziyaret süresini Moonbin’in vefatının 49. günü olan 6 Haziran’a kadar uzatmaya karar verdik.

Yas tutanların (yaslarına) tam olarak odaklanabilecekleri bir yerde yeni bir anma alanı hazırlamayı planlıyoruz

28 Nisan’dan itibaren Fantagio binasının ön kapısında, otoparkın içinde ve binanın arkasında bulunan anma alanları kademeli olarak şirket binasının çatısına taşınacak. Sonuç olarak, otoparkın bir tarafına kurduğumuz anma alanı sadece 30 Nisan’a kadar kullanılabilecek ve bu konuda anlayışınızı rica ediyoruz.

Tüm anıtlara bıraktığınız değerli mektup ve hediyeleri zarar görmemeleri için anma alanının açık olduğu süre boyunca periyodik olarak kaldırmayı ve saklamayı planlıyoruz. Binamızda şirketimiz dışında çok sayıda kiracı bulunduğundan ve burası hepimizin birlikte kullandığı bir alan olduğundan, bu süre zarfında anma alanı dışındaki diğer katları ziyaret etmemenizi rica ediyoruz.

Biriyle konuşmak isterseniz, lütfen yardım istemekten ve ulaşmaktan çekinmeyin. Türkiye’deyseniz ALO 183 çağrı hattına ulaşabilir. Başka ülkelerdeyseniz de buradan yerel yardım hatlarına bakabilirsiniz.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.