BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi

Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde acil ameliyata alındı. Ameliyat başarıyla sonuçlandı ve oyuncu şu anda hastanede dinleniyor.

Ajansı COMPANY ON, “Ameliyat başarılı geçti ve Lee Je Hoon’un durumu iyi. Ancak iyileşme sürecini takip etmemiz gerekiyor. Büyük ihtimalle bir hafta kadar hastanede kalacak.” açıklamasında bulundu.

Bu nedenle Lee Je Hoon, 4 Ekim’de Park Eun Bin ile birlikte sunacağı 28. Busan Uluslararası Film Festivali’nin açılış törenine katılamayacak. Park Eun Bin etkinliği tek başına sunacak. Ayrıca Lee Je Hoon, 5 Ekim’de gerçekleştirilecek 2023 Buil Film Ödülleri’ne de katılamayacak.

Ajans, “Busan Uluslararası Film Festivali ve Buil Film Ödülleri’ne katılamadığımız için çok üzgünüz.” ifadelerini kullandı.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Drama

Lee Sang Yeob, ünlü olmayan sevgilisiyle evleniyor!

1 dakika okuma süresi
Lee Sang Yeob evleniyor! 25 Eylül’de Sports Seoul, Lee Sang Yeob‘un ünlü olmayan kız arkadaşıyla gelecek yıl Mart ayında evleneceğini duyurdu. Bu…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.