BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi

Brave Girls

Genel Bilgiler

Brave Girls (브레이브걸스), Brave Entertainment’ın yapımcısı Brave Brothers tarafından kurulan Güney Koreli bir kız grubudur. Başlangıçta beş üyeli bir grup olan Brave Girls, birçok kadro değişikliği geçirdi ve şu anki kadrosu Minyoung, Yujeong, Eunji ve Yuna’dan oluşmaktadır. Orijinal üyeleri yok. Grup 7 Nisan 2011 tarihinde “Do You Know?” teklisi ile çıkış yapmıştır.

2016 yılında, 2 buçuk yıllık bir aradan sonra, Brave Girls’ün iki orijinal üye (Yoojin ve Hyeran) ve beş yeni üye (Minyoung, Yujeong, Eunji, Yuna ve Hayun) ile yedi üyeli bir grup olarak geri dönüş yapacağı açıklandı. Grup 16 Şubat’ta “Deepened” başlıklı bir dijital single yayınladı.

13 Ocak 2017’de, kalan iki orijinal üye olan Yoojin ve Hyeran’ın grupla promosyonları durduracağı açıklandı. Üye Yoojin, Chung Ang Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra gruptan ayrılmaya karar verdi. Bu arada, üye Hyeran sağlık sorunları nedeniyle bir süre ara verdi. Yeni üye eklenmeyeceği ve Brave Girls’ün Minyoung, Yujeong, Eunji, Yuna ve Hayun’dan oluşan beş üyeli bir grup olarak tanıtımlara devam edeceği kaydedildi.

Künye

Şu anki durumu: Aktif
Bağlı olduğu şirket: Brave Entertainment
Çıkış tarihi: 7 Nisan 2011
Fandom adı: FEARLESS
Çıkıştan ilk birinciliğe: 3628 gün
En büyük üyesi: Minyoung
En küçük üyesi: Yuna
Eski Üyeler: Eunyoung, Seoa, Yejin, Yoojin, Hyeran ve Hayun

Grup Üyeleri

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.