BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

Se7en ve Lee Da Hae’nin romantik düğün davetiyesi 6 Mayıs’taki tören öncesinde paylaşıldı

1 dakika okuma süresi

Şarkıcı Se7en ve aktris Lee Da Hae 6 Mayıs’ta evlenmeye hazırlanırken, romantik düğün davetiyeleri de ortaya çıktı.

27 Nisan’da News 1, çiftin daha önce yayınladığı gelin-damat fotoğraflarından bir fotoğrafın yer aldığı davetiyeleri özel olarak edindi.

Düğün davetiyesinde, “Bu özel başlangıcımızı bizim için değerli olan insanlarla paylaşmak istiyoruz. İlk kez sıcak bir bahar gününde tanıştık, 8 yıldır birlikteyiz ve şimdi hayatımızın geri kalanında bir olmaya söz veriyoruz. Bu güzel başlangıcı birlikte yaşarsak, onu en büyük sevinçle kutlayacağız” dediler.

Se7en ve Lee Da Hae‘nın sevgili olduğu 2016’dan bu yana kamuoyunun bilgisinde. 20 Mart’ta, Instagram gibi sosyal medya hesapları aracılığıyla 6 Mayıs’ta evlenecekleri haberini duyurdular.

Evleneceklerini ilk duyurduklarında Se7en haberi kendi el yazısı ile paylaştığı mesajda şöyle aktarmıştı:

Son 8 yıldır benimle birlikte olan ve beni her zaman sevgiyle sarmalayan kız arkadaşım Lee Da Hae ile 6 Mayıs'ta evlenmeye söz verdim. Bir aile reisi ve eş olarak sorumluluk duygusuyla daha olgun bir şekilde yaşayacağım.

Benzer şekilde, Lee Da Hae de Se7en‘a iyi bir eş ve güç kaynağı olacağına söz verdiği mesajını paylaşmıştı. Se7en‘ın hayatına kattığı mutluluk için minnettarlığını dile getirip, birlikte yeni yolculuklarına başlarken tanıdıklarından ve hayranlardan sevgi ve iyi dua istemişti.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.