BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Stray Kids Hyunjin ve Changbin Türkiye ve Suriye yardım fonuna 100’er milyon won bağışladı

1 dakika okuma süresi

Stray Kids üyeleri Hyunjin ve Changbin Türkiye ve Suriye deprem yardım fonuna 100’er milyon won (1.467.542,78 Türk Lirası) bağışladı.

Yardım kuruluşu The Promise ayın 16’sında, Hyunjin ve Changbin’in Türkiye ve Suriye’deki deprem mağdurları için acil yardım çalışmalarına katılarak 100’er milyon won bağışladığını açıkladı.

Hyunjin ve Changbin tarafından yapılan bağışlar Türkiye ve Suriye’de depremin oluşturduğu hasarları onarmak ve depremzedelere acil yardım malzemeleri temin etmek için kullanılacak.

The Promise Yönetim Kurulu Üyesi Kim Dong-hoon: “Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler bölgede soğuk ve kaynak eksikliğiyle mücadele ediyor. Stray Kids üyeleri Hyunjin ve Changbin’in sıcak bağışları sayesinde, depremden etkilenen bölge halkı için hasar giderme ve yardım faaliyetlerini yoğun bir şekilde destekleyebildiğimiz için minnettarız.

Stray Kids’in ajansı JYP Entertainment da geçtiğimiz günlerde Türkiye ve Suriye depremzedeleri için bağışta bulunmuştu.

kaynak: newsis


Stray Kids grubunu tanımak, üyeleri hakkında detaylı bilgi almak için K-Fandom Sanatçı Arşivi’ndeki Stray Kids Profillerini inceleyebilirsiniz.


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.