BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NewJeans ve ADOR Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 200 milyon won bağış yaptı

1 dakika okuma süresi

NewJeans, ajansı ADOR ile birlikte depremden zarar gören Türkiye ve Suriye‘ye yardım amacıyla düzenlenen bağış kampanyasına katılıyor.

ADOR ayın 17’sinde, Türkiye ve Suriye’deki depremler nedeniyle zor durumda olan bölge halkına yardım etmek üzere Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP) aracılığıyla 200 milyon won (2.916.583,14 Türk Lirası) bağışladığını duyurdu.

NewJeans, ajansları aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Depremden zarar gören Türkiye ve Suriye halkına bir nebze de olsa teselli ve yardım olabilmeyi umut ediyoruz.” dedi.

WFP Genel Merkezi Özel İlişkiler ve Bağış Toplama Direktörü Tim Hunter ise, “Adore NewJeans’in ihtiyaç sahiplerine verdiği destek için minnettarım.” diyerek NewJeans’e olan teşekkürlerini iletti.

kaynak: edaily


NewJeans grubunu tanımak, üyeleri hakkında detaylı bilgi almak için K-Fandom Sanatçı Arşivi’ndeki NewJeans Profillerini inceleyebilirsiniz.


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.