Site icon K Fandom

LOONA’nın yıldızı Kim Lip’in kaba hayranlar yüzünden gözyaşları içinde sahneden indiği iddia edildi

kim lip loona

kim lip loona

K-pop yıldızı Kim Lip, şarkıcı konuşmaya çalışırken diğer üye Vivi’nin adını bağıran hayranları tarafından görmezden gelindiği iddiasıyla Chicago’da sahneyi terk etti. İşte olaya dair bildiğimiz her şey!

LOONA’nın Chicago’daki konserinde küçük bir aksaklık yaşandı! Ancak teknik türden bir aksaklıktan bahsetmiyoruz. LOONA’nın muhteşem şarkıcısı Kim Lip, iddialara göre hayranlarının kaba bir hareketine maruz kaldıktan sonra konserin ortasında sahneden inmek zorunda kaldı.


Bilmeyenler için, LOONA şu anda dünya turnesinde ve en büyük hayranları olan Orbits’le birlikte müthiş vakit geçiriyorlardı. Ancak, Kim Lip’in kendini iyi hissetmemesi nedeniyle gecenin geri kalanında sahneyi terk etmek zorunda kalmasıyla işler tersine dönmüş gibi görünüyor.

Kim Lip, Chicago’da yaşanan bu olayın ardından dünyanın dört bir yanından Orbits’in kendisine sevgi ve destek yağdırmasıyla Twitter trendlerini ele geçirdi.
LOONA, hayranlarını ritimleriyle eğlendirmenin tam ortasında, kısa bir hayran etkileşimi adına şarkılara kısa bir ara verdi. Grup üyesi Vivi’nin ardından konuşan Kim Lip, kendisi hayranlarına duygularını aktarmaya çalışırken bile ön taraftaki hayranlar Vivi’nin adını söylemeye devam edince gözle görülür bir şekilde üzülmüştü.

Bu anı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yaşananların ardından gözyaşlarına boğulduğu bildirilen Kim Lip, arkasını dönerek sahneden indi ve kızlar daha sonra onun konserin geri kalanında sahnede onlara katılmayacağını açıkladı.

Şarkıcı konseri yarıda bırakırken, Chicago’daki hayran tanışmasını da kaçırdığı bildirildi. Şu an itibariyle Kim Lip konuyla ilgili kişisel bir açıklama yapmadı ancak hayranları LOONA’nın 13 Ağustos’ta Louisville’de vereceği konser öncesinde dinlenmek için yeterli zamanı olacağını umuyor.

kaynak: zoom

Exit mobile version