BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

‘Big Mouth’un izlenme oranları tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

1 dakika okuma süresi
big mouth reyting

MBC’nin “Big Mouth” dizisi dün gece yeni izlenme rekoruna ulaştı!

Lee Jong Suk ve Girls’ Generation’dan YoonA’nın başrollerini paylaştığı yeni suç dizisi Big Mouth, 13 Ağustos’ta çift haneli rakamlara ulaşarak tüm zamanların en yüksek izlenme oranına ulaştı. Nielsen Korea’ya göre, “Big Mouth”un altıncı bölümü ülke çapında ortalama %10.8 reyting alarak bir önceki geceye göre önemli bir artış gösterdi ve dizi için yeni bir kişisel rekor kırdı.

Bu arada, SBS’nin “Today’s Webtoon”u altıncı bölümüyle ülke çapında ortalama %2.8 reytingle hafif bir düşüş yaşarken, TV Chosun’un “Becoming Witch”i ortalama %1.6 reytinge geriledi.

JTBC’nin “The Good Detective 2” dizisi de geçtiğimiz Pazar günü yayınlanan bir önceki bölümüyle tüm zamanların en yüksek reytingine ulaştıktan sonra beşinci bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 4,2 reytinge geriledi.

Son olarak, KBS 2TV’nin “It’s Beautiful Now” programı ülke çapında ortalama yüzde 25.0 reytingle Cumartesi gününün en çok izlenen programı olmaya devam etti.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.