BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduK-Pop

LOONA’nın yıldızı Kim Lip’in kaba hayranlar yüzünden gözyaşları içinde sahneden indiği iddia edildi

1 dakika okuma süresi
kim lip loona

K-pop yıldızı Kim Lip, şarkıcı konuşmaya çalışırken diğer üye Vivi’nin adını bağıran hayranları tarafından görmezden gelindiği iddiasıyla Chicago’da sahneyi terk etti. İşte olaya dair bildiğimiz her şey!

LOONA’nın Chicago’daki konserinde küçük bir aksaklık yaşandı! Ancak teknik türden bir aksaklıktan bahsetmiyoruz. LOONA’nın muhteşem şarkıcısı Kim Lip, iddialara göre hayranlarının kaba bir hareketine maruz kaldıktan sonra konserin ortasında sahneden inmek zorunda kaldı.


Bilmeyenler için, LOONA şu anda dünya turnesinde ve en büyük hayranları olan Orbits’le birlikte müthiş vakit geçiriyorlardı. Ancak, Kim Lip’in kendini iyi hissetmemesi nedeniyle gecenin geri kalanında sahneyi terk etmek zorunda kalmasıyla işler tersine dönmüş gibi görünüyor.

Kim Lip, Chicago’da yaşanan bu olayın ardından dünyanın dört bir yanından Orbits’in kendisine sevgi ve destek yağdırmasıyla Twitter trendlerini ele geçirdi.
LOONA, hayranlarını ritimleriyle eğlendirmenin tam ortasında, kısa bir hayran etkileşimi adına şarkılara kısa bir ara verdi. Grup üyesi Vivi’nin ardından konuşan Kim Lip, kendisi hayranlarına duygularını aktarmaya çalışırken bile ön taraftaki hayranlar Vivi’nin adını söylemeye devam edince gözle görülür bir şekilde üzülmüştü.

Bu anı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yaşananların ardından gözyaşlarına boğulduğu bildirilen Kim Lip, arkasını dönerek sahneden indi ve kızlar daha sonra onun konserin geri kalanında sahnede onlara katılmayacağını açıkladı.

Şarkıcı konseri yarıda bırakırken, Chicago’daki hayran tanışmasını da kaçırdığı bildirildi. Şu an itibariyle Kim Lip konuyla ilgili kişisel bir açıklama yapmadı ancak hayranları LOONA’nın 13 Ağustos’ta Louisville’de vereceği konser öncesinde dinlenmek için yeterli zamanı olacağını umuyor.

kaynak: zoom


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Pop

BLACKPINK üyeleri kendi ajanslarını kurdu, YG Entertainment yorum yapmaktan kaçındı

1 dakika okuma süresi
BLACKPINK üyelerinin sözleşmeleriyle ilgili yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. News1’in 25 Eylül’de yaptığı habere göre, Jennie ve Jisoo kendi bireysel ajanslarını…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.