BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-PopNetizen Yorumları

BTS V ve BLACKPINK Jennie birlikte Paris’te görüntülendi + BTS V’nin BLACKPINK Jennie ile çift kolyesi taktığı iddia edildi

2 dakika okuma süresi

Fransız fotoğrafçı Amar Taoualit tarafından yayınlanan son videolar ile BTS V ve BLACKPINK Jennie‘nin Paris’in Seine Nehri boyunca romantik bir gezintiye çıktıkları iddia edilince K-pop dünyası çalkalandı. İki K-pop yıldızının el ele tutuşurken çekildiği iddia edilen videolar, ikilinin sevgili olduklarının kanıtı olduğu yönündeki söylentileri körükledi.

Dedikodular ilk olarak Mayıs 2022’de ikilinin Jeju Adası’nda çekildiği iddia edilen fotoğraflarının internette yayınlanmasıyla yeniden gündeme geldi. Sonraki birkaç ay içinde başka kanıtlar ve fotoğraflar da ortaya çıktı ancak ne BLACKPINK’in ajansı YG Entertainment ne de BTS’in ajansı HYBE söylentilerle ilgili kesin bir açıklama yaptı. Hayranlar, sanatçılardan veya temsilcilerinden resmi bir onay veya yalanlama beklerken ipuçlarını bir araya getirmeye devam ettiler.

BTS V ve BLACKPINK Jennie çift kolyesi mi takıyor?

Bir ilişki içinde olduklarından şüphelenilen V ve Jennie’nin canlı yayınlar sırasında sık sık “çift kolyelerini” taktıkları iddiaları bir kez daha gündem oldu. Hatta BTS’ten V, 15 Mayıs’ta Paris’e giderken Incheon havaalanında bu sözde “çift kolyesini” takarken görüldü.

Çift kolyesi” ile ilgili şüpheler ilk olarak geçen yılın Mayıs ayında iki yıldız arasındaki ilk flört söylentileriyle gündeme gelmişti. BLACKPINK’ten Jennie bu yılın başlarında James Corden ile ‘Carpool Karaoke‘ sırasında bahsi geçen kolyeyi takmıştı.

Netizenler ise iki K-Pop idolünün resmi programlarını gerçekleştirirken “çift eşyalarını” “açıkça sergilemeleri” konusunda farklı yorumlarda bulunuyorlar.

Bazı netizenler durum hakkında bu şekilde yorumlar yaparken;

“Hayranlara saygı göstermek gibi bir niyetleri yok.”
“Eğer bu konuda açık olacaksanız, o zaman ajansların bunu doğrulamasını sağlayın. O zaman herkes yalan söyleniyormuş gibi hissetmez.”
“Bu ikisi gerçekten de herkesin bilmesini istiyor, değil mi?”
“V’nin yaptığı her şey bana sahte geliyor.”
“Yani bu ikisi ajanslarına kafa falan mı tutuyorlar? Bu konuda halka açık olmak istiyorlar ama ajansları buna izin vermiyor mu?”
“Anladık V. Jennie’yle çıktığını tüm dünyanın bilmesini istiyorsun.”
“Hollywood yıldızları gibi davranıyorlar ama burası Hollywood değil.”
“Bu, havaalanında saatlerce seni bekleyen hayranlarına karşı çok saygısızca…”

Bazıları da tam tersi düşüncelere sahipler;

“Anlamıyorum. Eğer çıkıyorlarsa ve bu konuda çok açıklarsa, bu kabalık mı oluyor? Ama çıkıyorlarsa ve çıkmıyorlarmış gibi davranıyorlarsa, bu hayranlara karşı düşünceli olmak mı oluyor?”
“BTS hayranlarının üyeleri erkek arkadaşları olarak görmedikleri için gurur duyduklarını sanıyordum. Peki şimdi bu öfke niye?”
“Zirvedeki idoller… Bu flört olayının onları etkileyeceğini hiç sanmıyorum.”
“Kendisi her şeye rağmen sıradan bir insan. Eğer hayranıysan, sadece tebrikler de ve yoluna devam et. Zaten onunla asla evlenmeyeceksin.”

Öte yandan, BLACKPINK‘ten Jennie‘nin 16-27 Mayıs tarihleri arasında devam etmekte olan ‘2023 Cannes Film Festivali‘ne katılması bekleniyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.