BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ASTRO Moonbin 25 yaşında evinde ölü bulundu. Fantagio açıklama yaptı.

2 dakika okuma süresi

19 Nisan 20:33

Bangkok turundan sonra Moonbin’in kendini iyi hissetmediğini söylediği ancak sonrasında iyi olduğunu ve iyileşmeye çalıştığını söylediği bildirildi Amerika’da olan Cha Eunwoo’nun haberi duyar duymaz Kore’ye dönmek üzere uçağa bindiği ve diğer grup üyelerinin şaşkınlık içinde olduğu bildirildi.

19 Nisan 20:25

Fantagio Moonbin’in ölümüyle ilgili haberleri doğruladı ve açıklama yaptı.

İlk olarak böyle üzücü ve yürek burkan bir haberi sizlerle paylaştığımız için özürlerimizi sunarız. 19 Nisan’da Astro üyesi Moonbin aramızdan beklenmedik bir şekilde ayrıldı ve gökyüzünde bir yıldız oldu.

Biricik oğullarını ve kardeşlerini kaybeden aile üyelerinin acısı kıyaslanamasa da Astro üyeleri ve Fantagio çalışanları olarak derin bir üzüntü ve şok içerisindeyiz.

Moonbin’i destekleyen ve büyük bir sevgiyle onu takip etmiş sizlere bu gelişmeleri paylaşıyor olmak durumu daha da hüzünlü kılıyor. Hüzünlü kılıyor çünkü biliyoruz ki kaybettiğimiz Moonbin’in yürekten sevdiği ve daima gönlünde yer etmiş insanlarsınız.

Hali hazırda yüreğine ateş düşmüş olan aile yakınları ve meftanın hatırası için yanıltıcı ve kırıcı haberlere kulak asmamanızı ve paylaşmamanızı içtenlikle rica ediyoruz.

Aile yakınlarından edindiğimiz bilgilere göre sadece aile ve sevdiklerinin bulunduğu sade bir cenaze töreni yapılacaktır.

Son olarak Moonbin’i seven herkese baş sağlığı diliyoruz.

Fantagio

Haberin Tamamı

Uyarı: Bu haber olası intihardan bahsediyor.

Polis raporuna göre ASTRO Moonbin 25 yaşında hayata veda etti.

Seul Gangnam Polis Karakolu, Moonbin’in 19 Nisan günü KST saatiyle yaklaşık 20:10’da Seul’ün Gangnam bölgesindeki evinde menajeri tarafından ölü bulunduğunu ve menajerinin hemen polisi aradığını bildirdi.

Polis, “Görünüşe göre Moonbin kendi canına kıymış” dedi ve ekledi: “Şu anda kesin ölüm nedenini belirlemek için otopsi olasılığını tartışıyoruz.”

Moonbin’in vefatından önce, Moonbin&Sanha ASTRO biriminin bir parçası olarak yaklaşan Dream Concert’te sahne alması planlanıyordu.

Naaşı Seul’deki Asan Tıp Merkezi’ne kaldırıldı. Moonbin’in cenaze töreni ayın 22’sinde yapılacak

Bu haber hakkındaki netizen yorumları:

1. Fotoğraflarda yüzünü görmek habere inanmamı daha da zorlaştırıyor…

2. Gencecikti, üzüntüden kahroldum…. Nur içinde yatsın

3. Hayır ya… Haber doğru muymuş yani?… Huzur içinde yat.

4. Hayır ya…. 25…. çok genç…..

5. Daha gencecikㅜㅜㅜ

6. Bin-ah, gülümsemeni asla unutmayacağım

7. Çok üzgünüm. İnanamıyorum ㅠㅠㅠ Ruhun şad olsun

8. Bin-ah, bize her zaman harika ve güzel performanslar gösterdiğin için teşekkürlerㅠㅠ

9. Acaba onu böylesine yaralayan neydi… öf… cidden… öf….

10. Çocukluğundan beri yüzü gerçekten çok hayat doluydu… öf cidden, içim parçalanıyor… ne yapacağımı şaşırdım… İnanamıyorum.

Bu acılı dönemde Moonbin’in arkadaşlarına ve ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Olay hakkında ekstra gelişme olduğunda bu haberi güncelleyeceğiz.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.