BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS’ten JHope performans sırasında neden IU ile göz temasından kaçınıyor?

1 dakika okuma süresi

BTS’ten JHope ve IU yakın zamanda IU’nun televizyon programında beraberlerdi. Fakat Jhope performans sergilerken IU ile göz teması kurmaktan çekindi. İşte nedeni.

Jhope yeni albümü Jack in The Box’u tanıtmak için IU’nun Palette’ine çıktı. Beraber havadan sudan konuştular ve IU, Jhope’u neden kendisini ön dinlemeye çağırmadığı hakkında tatlı bir şekilde sıkıştırdı. Sebebi ise JHope’un IU ile nasıl iletişime geçebileceğini bilmemesindendi.

Küçük sohbetleri bizi ara ara sırıtırken kesinlikle dikkatimizi çeken şey, IU ile her türlü göz temasından kaçınarak J-Hope oldu. Milyonları ritmiyle dans ettiren dünya yıldızı, IU’nun önünde kendini toparlamakta zorlandı ve bu şimdiye kadarki en sevimli şey.

J-Hope’un Equal Sign şarkısının duygusal bir yorumunu yaparken IU, bakışlarıyla karşılaştıklarında J-Hope’un gözlerinin nasıl titrediğini fark etti. Daha sonra BTS rapçisinin kendisi, “Gözlerimiz ne zaman buluşsa, gözlerim çok titriyor. Gözlerim beni deli ediyor.” dedi.

J-Hope’la aynı şekilde tatlı bir şekilde alay ederek, IU şaka yaptı, “Gözlerimden kaçmaya çalıştın, ben de böyle gözlerini kısmaya çalışıyordum.”

Rapçi, videoda hayranlarının maskaralıkları üzerine fışkırtıyor olsa da, Chicago’daki cehennemden daha ateşli avatarıyla ARMY’nin nefes nefese kalmasını sağlıyor. Her şey Lollapalooza 2022’de manşet olacak, K-pop yıldızının bu sefer bizim için neler sakladığını görmek için sabırsızlanıyoruz.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.