BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Son Suk Ku yeni filmi için görüşmelere başladı

1 dakika okuma süresi

My Liberation Notes’tan görüp beğendiğimiz yakışıklı oyuncu Son Suk Ku’yu yeni bir filmde görebiliriz!

28 Temmuz tarihinde News1’in yaptığı bir habere göre Jang Kang Myung’un “Troll Farm” adlı romanından uyarlanan bir film için Son Suk Ku’ya başrol teklifi geldi ve kendisi şu anda senaryoyu incelemekte.

Ertesi gün ajansı SBD Entertainment’tan bir yetkili de bunu onayladı, “Son Suk Ku ‘Troll Farm’da oynamak için bir teklif aldı ve şu anda bu teklifi değerlendiriyor.”

“Troll Farm” Kore’nin milli istihbarat servisi olan NIS’in de içine karıştığı illegal seçim manipülasyonu davasını konu alıyor. Olay örgüsü ise websitelere zararlı içerikli yorumlar girerek toplumun fikirlerini değiştiren bir troll grubuna dayanıyor. Son Suk Ku’nun rolü ve filmin detayları henüz açıklanmasa da filmin, “Alice in Earnestland”in de yönetmenliğini yapan yönetmen Ahn Kook Jin tarafından yönetileceği biliniyor.

Son Suk Ku, “My Liberation Notes” ve “The Outlaws 2” gibi dizilerle fanlarını etkilemeyi başarmıştı. İyi haber, kendisini ekranlarda daha fazla göreceğiz çünkü Disney+’ın yeni orijinal dizisi “Casino” ve Netflix dizisi “D.P. 2″de yer alacak.

Daha fazla bilgi için bizi okumaya devam edin^^

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.