Site icon K Fandom

BTS’ten JHope performans sırasında neden IU ile göz temasından kaçınıyor?

BTS’ten JHope ve IU yakın zamanda IU’nun televizyon programında beraberlerdi. Fakat Jhope performans sergilerken IU ile göz teması kurmaktan çekindi. İşte nedeni.

Jhope yeni albümü Jack in The Box’u tanıtmak için IU’nun Palette’ine çıktı. Beraber havadan sudan konuştular ve IU, Jhope’u neden kendisini ön dinlemeye çağırmadığı hakkında tatlı bir şekilde sıkıştırdı. Sebebi ise JHope’un IU ile nasıl iletişime geçebileceğini bilmemesindendi.

Küçük sohbetleri bizi ara ara sırıtırken kesinlikle dikkatimizi çeken şey, IU ile her türlü göz temasından kaçınarak J-Hope oldu. Milyonları ritmiyle dans ettiren dünya yıldızı, IU’nun önünde kendini toparlamakta zorlandı ve bu şimdiye kadarki en sevimli şey.

J-Hope’un Equal Sign şarkısının duygusal bir yorumunu yaparken IU, bakışlarıyla karşılaştıklarında J-Hope’un gözlerinin nasıl titrediğini fark etti. Daha sonra BTS rapçisinin kendisi, “Gözlerimiz ne zaman buluşsa, gözlerim çok titriyor. Gözlerim beni deli ediyor.” dedi.

J-Hope’la aynı şekilde tatlı bir şekilde alay ederek, IU şaka yaptı, “Gözlerimden kaçmaya çalıştın, ben de böyle gözlerini kısmaya çalışıyordum.”

Rapçi, videoda hayranlarının maskaralıkları üzerine fışkırtıyor olsa da, Chicago’daki cehennemden daha ateşli avatarıyla ARMY’nin nefes nefese kalmasını sağlıyor. Her şey Lollapalooza 2022’de manşet olacak, K-pop yıldızının bu sefer bizim için neler sakladığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Exit mobile version