BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS V, Yoo Jae Suk ile ‘You Quiz on the Block’ta Yeniden Buluşuyor

1 dakika okuma süresi

SBS’nin popüler varyete programı “Running Man“e konuk olduğu haberinin ardından, BTS V, bu kez tvN’in “You Quiz on the Block” programında Yoo Jae Suk ile yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor!

30 Ağustos’ta tvN’den bir yetkili şu açıklamaları yaptı: “BTS V, ‘You Quiz on the Block‘ta yer alacak. Çekimler çoktan tamamlandı. [Bölüm] önümüzdeki hafta [6 Eylül] yayınlanacak. Lütfen onun katılımını yayından takip edin.”

V daha önce Mart 2021’deki BTS özel bölümünde “You Quiz on the Block“ta yer almıştı. Ancak, bu onun programa tek başına katılacağı ilk sefer olacak. Yoo Jae Suk ve Jo Se Ho‘nun sunduğu “You Quiz on the Block” ünlüler ve sıradan insanlarla sohbet ederek onlara beklenmedik sorular soruyor.

V‘nin “You Quiz on the Block” bölümü 6 Eylül’de Türkiye saatiyle 14:45’te yayınlanacak. V şu sıralar 8 Eylül’de çıkacak olan ilk solo albümü “Layover” için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.