BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ATEEZ ve League of Legends İş Birliği mi Yapacak?

1 dakika okuma süresi

ATEEZ bu sene düzenlenecek League of Legends Dünya Şampiyonası‘nın şarkısını mı yapacak?

Bu ayın başlarında, ATEEZ Los Angeles’taki Riot Games merkezini ziyaret etti ve grubun Kore’de düzenlenecek 2023 League of Legends Dünya Şampiyonası için merakla beklenen şarkısında yer alabileceği konusunda spekülasyonlara yol açtı.

Riot Games, ilk defa 2018 yılında ortaya çıkan popüler League of Legends şampiyonlarıyla oluşturulan sanal kız grubu K/DA‘nın potansiyel bir erkek versiyonu hakkında da söylentilerin dolaştığına dair konuşuluyor. (Başka sanatçılar arasında (G)I-DLE ve TWICE üyeleri de farklı şarkılarda K/DA‘ya sesleriyle katkıda bulundular).

‘ta Riot Games, ATEEZ‘in ofislerini ziyaretine dair fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak devam eden spekülasyonları daha da körükledi.

Özellikle Riot Games Music‘in sosyal medya hesaplarında paylaşılan bu fotoğraflar, ATEEZ ile oyun geliştiricisi arasında müziksel bir işbirliği olasılığını daha da güçlendirmiş gibi görünüyor.


Bu haberle ilgili bir hayran şirketin paylaşımına “BU NE ANLAMA GELİYOR…” diye sorarak yanıt verdiğinde, Riot Games Music “sadece oyun oynamaya geldiler” diye cevap verdi.

ATEEZ ve League of Legends arasında bir işbirliği görmek ister miydiniz?

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.