BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

RIIZE Üyesinin Kişisel Fotoğrafları İçin SM Entertainment’dan Açıklama

2 dakika okuma süresi

RIIZE’den Seunghan geçmişteki davranışları nedeniyle çıkan tartışmalar için bir özür paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde, Seunghan’ın yatakta biriyle öpüşürken çekilen fotoğrafları çevrimiçi topluluklara yayıldı. Seunghan 30 Ağustos’ta RIIZE’nin Instagram hesabından aşağıdaki özrü paylaştı:

Ben RIIZE’den Seunghan.

Bunu yazıyorum çünkü hayranlarımın karşısına çıkmadan önce bunu size önceden söylemem gerektiğini hissediyorum. Her şeyden önce, RIIZE’yi destekleyen hayranlardan içtenlikle özür dilerim.

Kişisel sorunlarım nedeniyle, çıkışımızdan önce çok önemli ve kritik bir anda ekibe zarar verdim, üyeleri ve personeli hayal kırıklığına uğrattım.

Korktuğum ve endişelendiğimden hızlı bir şekilde özür dileyemediğim için de pişmanlık duyuyorum. Kimseyi suçlamaya ya da mazeret üretmeye yer bırakmadan, tüm bunlar benim tedbirsizliğim yüzünden oldu, ben de geçmişim ve eylemlerim üzerine çok düşündüm.

Bundan sonra RIIZE’ye öncelik vereceğim. Sadece RIIZE olarak sahnede değil, karşılaştığım her koşulda daha dikkatli davranacağım. Takıma ve hayranlarımıza karşı samimiyetimi davranışlarımla hissedebilmeniz için elimden geleni yapacağım.

Bir kez daha özür dilerim. Bu uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim.

SM Entertainment ayrıca sızdırılan fotoğraflar için yasal işlem başlatılacağını duyuran bir açıklama yayınladı:

Merhaba, biz SM Entertainment.

Bir RIIZE üyesinin özel hayatıyla ilgili fotoğrafların sosyal medyada ve çevrimiçi topluluklarda izinsiz olarak paylaşılmasıyla ilgili açıklamamızı paylaşıyoruz.

Bu tür izinsiz sızıntılar ve bunların yayılması açıkça yasadışı eylemler olduğundan, KWANGYA 119 ve fotoğrafları yayınlayanlar hakkında ayrıca takip yoluyla kanıt topluyor ve ayrıca yayılma ve çoğaltma gibi ikincil derecede mağduriyet yaratan eylemlere ilişkin kapsamlı deliller topluyoruz. Doğrulanan tüm suçlar doğrultusunda suç duyurusunda bulunacağız ve herkesin bu davaya maalesef dahil olmaması için dikkatli olmasını istiyoruz.

Bu arada Seunghan, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmanın ve çıkışlarından önce takıma zarar vermenin derin üzüntüsünü yaşıyor.

Gelecekte faaliyetlerine odaklanabilmeleri için RIIZE’yi daha kapsamlı bir şekilde destekleyecek, yönetecek ve bu şekilde etkileyici olmak için çalışacağız.

Teşekkür ederiz.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.