BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS Suga ve IU “People Pt.2” için yeniden bir arada

1 dakika okuma süresi

Beklenen haber geldi: BTS‘ten Suga ve IU yeni bir ortak çalışma için bir araya geliyor!

Suga, 5 Nisan’da yeni şarkısı “People Pt.2” için bir tanıtım görseli yayınlayarak IU ile yeni bir iş birliği yapacağı haberlerini doğruladı.

IU‘nun yer alacağı “People Pt.2“, Suga‘nın yakında çıkacak olan ilk resmi albümü “D-DAY“den bir ön yayın parçası ve 7 Nisan’da Türkiye saatiyle saat 07:00’da yayınlanacak.

People Pt.2 (feat. IU)“, insanlar arasındaki durmaksızın tekrarlanan ilişkileri ve sonucunda ortaya çıkan duyguları Agust D’nin duygusallığıyla açığa vuran bir şarkı. Suga‘nın rap’i ve IU‘nun naif sesi boom bap ritmi etrafında uyum yakalıyor.

Ayrıca, Suga‘nın “Agust D” üçlemesinin son bölümü olan “D-DAY” iki hafta sonra, 21 Nisan’da Türkiye saatiyle 07:00’da yayınlanacak.

Daha önce Suga ve IU, 2020 yılında tüm dünyada müzik listelerini kasıp kavuran ve mükemmel bir all-kill başarısına ulaşan popüler şarkı “eight” için işbirliği yapmıştı.

Suga’nın “People Pt.2” için yayınladığı yeni tanıtım görseli için aşağıya buyrun!

Kaynak 1, Kaynak 2İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.