BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TXT Billboard 200’de 3 farklı albümle 9 hafta boyunca listede kalan ikinci K-Pop sanatçısı oldu

1 dakika okuma süresi

TXT‘nin “The Name Chapter: TEMPTATION” albümü yayınlanmasından bu yana iki ayı aşkın bir zaman geçmesine rağmen Billboard 200’deki yerini korumaya devam ediyor!

Billboard 4 Nisan’da TXT‘nin son mini albümü “The Name Chapter: TEMPTATION” albümünün (ABD’deki en popüler albümlerin sıralandığı) En İyi 200 Albüm listesinde üst üste dokuzuncu haftasını 72 numarada tamamladığını açıkladı.

Şubat ayında Billboard 200’e 1 numaradan giriş yaptıktan sonra, mini albüm listede ilk 80’den hiç düşmedi ve şu anda tüm türler arasında (saf satışlar açısından) 2023 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok satan albüm unvanını elinde tutuyor.

Özellikle, TXT tarihte (BTS‘in ardından) bir albümü Billboard 200’ün ilk 80’inde dokuz hafta üst üste yer alan ikinci K-pop sanatçısı oldu. Ayrıca üç farklı albümü Billboard 200’de dokuzar hafta boyunca listede kalan ikinci K-pop sanatçısı oldular.

Billboard 200 dışında, “The Name Chapter: TEMPTATION” Dünya Albümleri listesindeki dokuzuncu haftasında 3 numaradaki yerini korudu ve hem En İyi Albüm Satışları listesinde hem de En Güncel Albüm Satışları listesinde 10 numaraya yükseldi.

Son olarak TXT, Billboard’un Artist 100 listesinde 50 numaraya yükselerek listedeki 43. haftasını geride bıraktı.

TXT‘yi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.