BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TWICE’ın “READY TO BE” albümü Billboard 200’de ilk 30’da 3 Hafta boyunca yer alan 2. Albüm Oldu

1 dakika okuma süresi

TWICE’ın son mini albümü Billboard listelerinde yerini korumaya devam ediyor!

Geçtiğimiz ay TWICE, kadın K-Pop sanatçıları arasında en büyük ABD satış haftasını elde ettikten sonra Billboard 200’e 2 numaradan giriş yapan EP’leri “READY TO BE” ile tarih yazdı. 3 Nisan itibariyle, TXT’nin “The Name Chapter: TEMPTATION” albümü ve Taylor Swift’in “Midnight” albümünün ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde 2023 yılının en çok satan üçüncü albümü oldu.

READY TO BE” 8 Nisan’da sona eren haftada Billboard 200 listesinde 28 numaradaki yerini koruyarak listede üçüncü haftasını geride bıraktı.

READY TO BE“, 2021 stüdyo albümleri “Formula of Love O+T=<3.”ın ardından TWICE‘ın Billboard 200’de ilk 30’da üç hafta geçiren ikinci albümü oldu.

Billboard 200 dışında, “READY TO BE” Dünya Albümleri listesindeki üçüncü haftasında 2 numaraya yükseldi, hem En İyi Albüm Satışları listesinde hem de En Güncel Albüm Satışları listesinde 7 numaraya yerleşti ve bu hafta Trend Öncüsü Albümleri listesinde 22 numaraya yükseldi.

TWICE ayrıca Billboard’un Artist 100 listesinde 28 numaraya yükselerek listede üst üste 24. haftasını geride bıraktı.

Son olarak, TWICE‘ın çıkış parçası “SET ME FREE” her iki listedeki üçüncü haftasında Billboard’un ABD hariç Global listesinde 99 ve Global 200 listesinde 155 numaraya yükseldi.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.