BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

YouTuber KaGwang ITZY Chaeryeong’u uçakta rahatsız etti

1 dakika okuma süresi

YouTuber KaGwang, ITZY‘den Chaeryeong‘a yaptıkları nedeniyle eleştiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde KaGwang, uçakta canlı yayın açtı. ITZY üyeleri de aynı uçakta bulunuyordu. KaGwang, Chaeryeong‘un yanında olduğunu fark etmeden yayınına devam etti ve izleyiciler yorumlarda “ITZY” ve “Chaeryeong” kelimelerini yazmaya devam edince KaGwang, “Onu tanımıyorum ki. O da kim?” şeklinde konuştu.

Ancak kısa süre sonra izleyicilerin isteği üzerine Chaeryeong’u çekmek için gizlice kamerayı çevirdi. Bir kız grubu üyesinin yanında oturduğunu fark ettikten sonra, ITZY’nin popüler şarkısı “DALLA DALLA“yı söylemeye başladı ve JYP Entertainment’ın başkanı JYP (Park Jin Young) ile telefonda konuşuyormuş gibi yaptı. Bu davranışın üzerine Chaeryeong yerinin değiştirilmesini istedi.

Yayın sona erdikten sonra, netizenler Chaeryeong’a ne kadar rahatsızlık verdiği hakkında yorum yaptılar ve “Neden JYP ile konuşuyormuş gibi yaptı ki? Amaç neydi?“, “Bu çok kabaydı.“, “Hem ‘onu tanımıyorum’ dedi hem de ‘DALLA DALLA’yı söyledi.“, “Uçakta sessiz olman gerekiyor.” şeklinde tepki gösterdiler.

Diğer netizenler ise “Chaeryeong’un hemen yanındayken onu tanımadığını söyleyip durması biraz şaşırtıcı.”, “Bir de DALLA DALLA’yı söyledi.”, “Tesadüfen karşılaşmalarına şaşırdım.” ve “Jo Hye Ryeon olsaydı onunla konuşurdu.” yorumlarını yaptı.

Kaynak 1 Kaynak 2İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.