BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SHINee’den Onew solo geri dönüşüne hazırlanıyor!

2 dakika okuma süresi

SHINee’den Onew yaklaşan solo geri dönüşüne hazırlanıyor!

SHINee‘den Onew’in ilk tam albümü “Circle” 6 Mart’ta yayınlanacak ve çeşitli eşsiz müzisyenleri ağırlayacak. SHINee’den Onew’in, Giriboy ve Sam Kim’in de yer aldığı ilk tam uzunluktaki albümü ‘Circle’ albümü 6 Mart’ta yayınlayacak. Onew, albümünün tanıtımını 21 Şubat’ta SHINee’nin resmi hesabından ilgi çekici bir teaser videosu ile yaptı.

Albüm, yalnızca söz yazarı Kim Ina tarafından yazılan “O (Circle)” adlı başlık parçasının yanı sıra rapçi Giriboy ve şarkıcı-söz yazarı Sam Kim’in diğer şarkıları da dahil olmak üzere 10 şarkıdan oluşuyor.

Albümün bir diğer parçası “Caramel” benzersiz piyano ve bas sesi, trompet ve scat ile incelikli bir caz-pop şarkısı ve sözleri çırpınan aşk duygularını tatlı karamele benzetiyor. Giriboy’un rap yapımına katılması ve şarkıda yer alması şarkının etkileyiciliğini arttırıyor.

Sam Kim tarafından bestelenen ve aranjesi yapılan “Rain On Me” ise lirik bir melodiye ve akustik orkestra tınısına sahip bir ballad şarkı. İkinci yarısındaki yoğun yaylı tınısı ve yağmur altında özlediğiniz kişiyi düşünmekle ilgili monolog tarzı sözleri ile duygusal havayı en üst düzeye taşıması umuluyor.

Albümde bir başka şarkı ‘Anywhere’ vintage klavyeler, glide bas ve synth sesleri içeren bir pop şarkısı. Sözler, karşıdaki kişinin istediği zaman ve yerde birliktelik fikrini anlatıyor. Won Yu’nun ferahlatıcı falsetto’su şarkının havasına renk katıyor.

Bir diğer şarkı olan “Paradise” ise neşeli bir gitar riff’i ve dinlendirici bir synth sound’u içeren bir pop şarkısı. Şarkı, aşk duygusunu cennete ve aşık olma anını Samanyolu’na benzetiyor. Akılda kalıcı romantik sözler, partnerinizle geçirdiğiniz her anın cennet olduğunu söylüyor.

Onew bir yandan da albümünün sosyal medya teaserlarını paylaşmaya devam ediyor

20 Şubat’ta yine SHINee resmi hesapları üzerinden Onew’in “Circle” albüm çıkışına kadar üç günlük bir konser içeren bir takvim posteri paylaşıldı.

21 Şubat’ta resmi SHINee hesapları üzerinden “Circle”da yer alacak tüm parçalarının önizlemesini sunan bir mood sampler yayınlandı.

22 Şubat’ta SHINee’nin çeşitli sosyal medya hesapları aracılığıyla albümün tanıtım görsellerinden “Sun” versiyonu paylaşıldı. Onew’i sıcak ve sakin bir atmosferde gösteren görseller dikkatleri çekti.

24 Şubat’ta “Circle” ile solo dönüşü öncesinde albümün “Wind” versiyonunun tanıtım görsellerini paylaşıldı.

Kaynak 1, Kaynak 2İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.