BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

YG Entertainment BLACKPINK Rosé hakkındaki uyuşturucu iddialarına yanıt verdi

1 dakika okuma süresi

Sosyal medya gönderisi dedikodulara yol açtı.

BLACKPINK Rosé geçtiğimiz günlerde uyuşturucu iddialarıyla ilgili kötü niyetli söylentilerle karşı karşıya kaldı. YG Entertainment bu söylentilere yanıt verdi.

Burberry’nin eski kreatif direktörü Riccardo Tisci, 11 Nisan’da moda tasarımcısı ve girişimci Eva Chow’a ait olduğu bilinen lüks malikaneye yaptığı ziyaretin fotoğraflarını paylaştı.

Netizenler fotoğrafta BLACKPINK’ten Rosé ve aktör Kang Dong Won’un konuklar arasında olduğunu fark etti.

Fotoğraf internette paylaşıldığında, bazı internet kullanıcıları masadaki beyaz tozun uyuşturucuya benzediğini söyledi.

Fotoğraflar yayınlandıktan ve uyuşturucu kullanımı söylentileri çıktıktan sonra, gönderi Riccardo tarafından derhal kaldırıldı.

Twitter’daki bir BLACKPINK hesabı YG Entertainment’a bir e-posta göndererek iftira için yasal işlem başlatılmasını talep ettiklerini paylaştı.

13 Nisan’da YG Entertainment iddialara sosyal medyada yayılan söylentilerin yanlış olduğunu açıklayan resmi bir açıklama ile yanıt verdi. Açıklamada şirket söylentiler ve yanıt konusundaki duruşunu ortaya koydu.

Sanatçılarımızın haklarını ve mahremiyetini ihlal edenlere karşı yasal işlem başlatıyoruz. Şu anda söylentileri çıkaranları ve yayanları izliyor ve takip ediyoruz. Uzlaşmayacağız ve güçlü bir şekilde yanıt vereceğiz.

YG Entertainment

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.