BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BLACKPINK Jennie 76. Cannes Film Festivali için davet aldı + katılımına henüz karar verilmedi

1 dakika okuma süresi

BLACKPINK Jennie başrolünü üstlendiği HBO’nun yeni dizisi “The Idol” Cannes Film Festivali’nin Out of Competition bölümüne davet edildi!

13 Nisan’da 76. Cannes Film Festivali bu yılın davetli yapımlarını açıkladı ve “The Idol” Yarışma Dışı kategorisinde yer aldı.

The Weeknd ve “Euphoria“nın yapımcısı Sam Levinson tarafından yapılan “The Idol“, Jocelyn (Lily-Rose Depp) adlı bir pop şarkıcısının esrarengiz bir tarikat lideriyle (The Weeknd) aşk yaşamasını konu alan yeni bir dizi. Jennie’nin ilk oyunculuk deneyimi olan dizinin Mayıs 2023’te 76. Cannes Film Festivali’nde Out of Competition olarak prömiyer yapacağı bildirildi.

Jennie’nin etkinliğe katılıp katılmayacağı konusunda YG Entertainment şu açıklamayı yaptı: “Kendisi davet edildi. Katılıp katılmayacağına henüz karar verilmedi.” dedi.

Song Joong Ki‘nin başrolünü oynadığı “Hopeless” ve Song Kang Ho‘nun başrolünü oynadığı “Cobweb” gibi diğer Kore filmleri de sırasıyla Un Certain Regard bölümünde ve Out of Competition bölümünde gösterilecek.

2023 Cannes Film Festivali 16-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.