BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Xdinary Heroes’dan Jun Han enterit nedeniyle geçici olarak ara veriyor

1 dakika okuma süresi

Xdinary Heroes‘dan Jun Han, enterit teşhisi konulmasının ardından tüm faaliyetlerini geçici olarak durdurdu.

Enterit hastalığı bir ince bağırsak iltihabıdır.

JYP Entertainment 25 Nisan’da, Jun Han‘ın sağlığına odaklanmak için ara verdiğini açıkladı.

Ajansın tam açıklaması şu şekilde:

İlk olarak Xdinary Heroes’a sevgisini hiç esirgememiş Villian’lara (Xdinary Heroes hayranları) içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız. Üyemiz Jun Han’ın sağlığı ve gelecekteki faaliyetlere katılımıyla ilgili bir duyuru yapıyoruz.

Son zamanlarda, Xdinary Heroes’un comeback’i için hazırlıklara devam ederken. Jun Han, sağlığında olağandışı değişiklikler fark etti ve bu yüzden kapsamlı bir muayene için hastaneye gitti ve enterit teşhisi kondu. Doktorun bol miktarda dinlenmeye ve tedaviye ihtiyacı olduğu yönündeki görüşü doğrultusunda, Jun Han’ın sağlığına kavuşmayı birinci önceliği haline getirmek için faaliyetlerine geçici olarak ara vermesine karar verildi.

Bu geçici ara sayesinde Jun Han şu an için tamamen sağlığını iyileştirmeye odaklanmayı planlıyor ve iyileşene kadar Xdinary Heroes’un planlanan faaliyetleri kalan beş üye tarafından yürütülecek: Gun-il, Jungsu, Gaon, O.de ve Jooyeon.

Xdinary Heroes’un “Deadlock” comeback’ini dört gözle bekleyen bütün Villian’lardan verdiğimiz endişe için özür dileriz. Jun Han’ın sağlığına kavuşması için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz.

Ayrıca, Jun Han’ın dönüşüne kadar bıraktığı boşluğu telafi etmek için çok çalışacak olan beş üyeye gönülden destek ve teşvik vermenizi rica ediyoruz.

Gelecekteki faaliyetlerimizle ilgili olarak (daha sonra) bir duyuru daha yapacağız.

Teşekkür ederiz.

JYP Entertainment

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.