BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

VERIVERY Dongheon’un bu yıl askere gideceği doğrulandı

1 dakika okuma süresi

VERIVERY Dongheon bu yıl askere gitme planı olduğunu açıkladı.

Ajansı Jellyfish Entertainment, 27 Nisan’da Xportsnews’a “Dongheon’un bu yıl içinde askere gidecek” açıklamasında bulundu.

Ajans açıklamasına şöyle devam etti:

“Askere çağırılma bildirisi henüz gelmediğinden gidiş tarihinin bu yılın hangi günü olduğunu henüz açıklayamıyoruz ve bu sebeple anlayışınızı rica ediyoruz. Askere gidiş tarihi geldiğinde vatani görevini sadakatle yerine getirecektir.”

1995 doğumlu Dongheon, Kore hesaplamalarına göre bu yıl 29 yaşında. VERIVERY‘nin lideri ve en yaşlı üyesi olan Dongheon, grubun askere giden ilk üyesi olacak.

VERIVERY 2019’da çıkış yaptı ve geçen yıl “Liminality – EP.LOVE” single albümüyle ilk hafta satışlarında kişisel rekorunu kırarak kariyerinin en yüksek seviyesine ulaştı.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.