BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TXT’den Yeonjun, yaşadığı acıları ifade etmeyi nasıl öğrendiğini açıkladı

1 dakika okuma süresi

TXT’den Yeonjun, yakın zamanda Japon dergisi SPUR’a verdiği resimli röportajda grubun en yeni albümlerinden ve bunun onu nasıl değiştirdiğinden bahsetti.

Yeonjun, SPUR dergisinin kapağına çıkmış olan ilk K-pop grubu üyesi. Fotoğraf çekiminin ardından verdiği röportajda TXT’nin müziği üzerinde nasıl çalıştığından, gelecek için planlarından ve daha fazlasından bahsetti.

TXT’nin son 2 yıl içinde çıkardığı şarkılardan ve neden çoğu şarkılarının yaşıtları dinleyicilerin kalbine dokunduğundan bahseden Yeonjun, “‘The Chaos Chapter’ ve ‘minisode’ serilerinin ikisinde de tecrübe ettiğimiz yaralarımız ve acılarımızı açıkça ifade ediyoruz. Dürüst olmak gerekirse kendi hayat hikayelerimiz hakkında konuşuyoruz, bu da yaşıtımız birçok insanın kendileriyle bağdaştırabileceği şarkılar yapmamızı sağlıyor.” diye de ekledi.

Yeonjun aynı zamanda albümler üzerinde çalışmanın acı verici duygularla başa çıkış şeklini değiştirdiğini ifade etti. “Geçmişte acımı saklar ve tek başıma başa çıkardım, ancak albümler sayesinde nasıl ifade edebileceğimi öğrendim.”

TXT, Japonya’nın en büyük müzik festivali Summer Sonic’te hem Tokyo hem de Osaka’da 20-21 Ağustos tarihlerinde sahne aldıktan sonra, şu sıralar üçüncü Japonca albümleri olan “GOOD BOY GONE BAD”in 31 Ağustos’taki çıkışına hazırlanıyor.

Şu anda Amerika’da turda olan grup, ilk dünya turları olan “ACT : LOVE SICK”in ilk Japonya konserini de Eylül’de gerçekleştirecek.

Yeonjun’un röportajını ve fotoğraflarını SPUR dergisinin Eylül sayısında bulabilirsiniz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.