Site icon K Fandom

TXT’den Yeonjun, yaşadığı acıları ifade etmeyi nasıl öğrendiğini açıkladı

TXT’den Yeonjun, yakın zamanda Japon dergisi SPUR’a verdiği resimli röportajda grubun en yeni albümlerinden ve bunun onu nasıl değiştirdiğinden bahsetti.

Yeonjun, SPUR dergisinin kapağına çıkmış olan ilk K-pop grubu üyesi. Fotoğraf çekiminin ardından verdiği röportajda TXT’nin müziği üzerinde nasıl çalıştığından, gelecek için planlarından ve daha fazlasından bahsetti.

TXT’nin son 2 yıl içinde çıkardığı şarkılardan ve neden çoğu şarkılarının yaşıtları dinleyicilerin kalbine dokunduğundan bahseden Yeonjun, “‘The Chaos Chapter’ ve ‘minisode’ serilerinin ikisinde de tecrübe ettiğimiz yaralarımız ve acılarımızı açıkça ifade ediyoruz. Dürüst olmak gerekirse kendi hayat hikayelerimiz hakkında konuşuyoruz, bu da yaşıtımız birçok insanın kendileriyle bağdaştırabileceği şarkılar yapmamızı sağlıyor.” diye de ekledi.

Yeonjun aynı zamanda albümler üzerinde çalışmanın acı verici duygularla başa çıkış şeklini değiştirdiğini ifade etti. “Geçmişte acımı saklar ve tek başıma başa çıkardım, ancak albümler sayesinde nasıl ifade edebileceğimi öğrendim.”

TXT, Japonya’nın en büyük müzik festivali Summer Sonic’te hem Tokyo hem de Osaka’da 20-21 Ağustos tarihlerinde sahne aldıktan sonra, şu sıralar üçüncü Japonca albümleri olan “GOOD BOY GONE BAD”in 31 Ağustos’taki çıkışına hazırlanıyor.

Şu anda Amerika’da turda olan grup, ilk dünya turları olan “ACT : LOVE SICK”in ilk Japonya konserini de Eylül’de gerçekleştirecek.

Yeonjun’un röportajını ve fotoğraflarını SPUR dergisinin Eylül sayısında bulabilirsiniz!

kaynak: soompi

Exit mobile version