BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TWICE’tan Nayeon solo çıkışından önce özgüvensizliğini, Billboard başarısını ve daha fazlasını açıkladı

1 dakika okuma süresi

Dazed Korea dergisi için yakın zamanda yapılan bir röportajda ve fotoğraf çekiminde TWICE’dan Nayeon, başarılı solo çıkışından ve onunla birlikte gelen baskıdan bahsetti.

Geçen ay Nayeon, ilk mini albümü “IM NAYEON”u çıkardığında TWICE’ın resmi solo çıkış yapan ilk üyesi oldu. Sadece hit solo çıkış parçası “POP!” değil. Hem Kore’de hem de yurtdışında viral oldu, ancak şarkıcı, Billboard 200’ün ilk 10’una giren tarihteki ilk K-pop solisti olmak da dahil olmak üzere ABD Billboard listelerinde sayısız rekor kırmaya devam etti.

“POP!” için solo promosyonlarını tamamladıktan sonra bu günlerde zamanını nasıl geçirdiği sorulduğunda Nayeon, “Solo albümümü hazırlarken neredeyse hiç dinlenmeye vaktim olmadı. Solo albümüm üzerinde çalışırken aynı zamanda [TWICE için] grup programımı da yürütmek zorunda olduğum için boş zamanım yoktu. Ama bu albüm için promosyonlarımı tamamlar tamamlamaz, [promosyonlarım sırasında] benimle ilgilenen personelle birlikte bir kutlama yemeği yedim ve diğer TWICE üyeleriyle birlikte lezzetli yemekler yiyip ve gezmeye gittim, bu yüzden eğleniyorum.”

“Şu anda yurtta benimle birlikte yaşayan Momo ile neredeyse her gün yemek yemeye çıkıyorum. Momo ve benim son zamanlarda yemek zorunda kaldığımız şeylerden, özellikle yediğimiz kuzu şişleri ve shabu shabu’nun lezzetli olduğunu söyleyebilirim.

TWICE şu anda 26 Ağustos saat 13:00’te “BETWEEN 1&2” ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Bu arada Nayeon’un tam röportajı ve fotoğrafları Dazed Korea dergisinin Ağustos sayısında bulunabilir.

Aşağıda Nayeon’un fotoğraf çekiminden daha fazla fotoğrafa göz atın!İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.