BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TWICE 5. Dünya Turnesi “READY TO BE” için ilk tarih ve mekanlarını açıkladı!

1 dakika okuma süresi

TWICE beşinci dünya turnesine çıkıyor!

TWICE, 22 Şubat günü Kore, Japonya, Avustralya ve Kuzey Amerika duraklarını içeren beşinci dünya turnesi “READY TO BE “nin ilk yarısını duyurdu.

Turne, 15 ve 16 Nisan tarihlerinde iki gecelik Seul konseri ile KSPO Dome’da başlayacak. Turne Mayıs ayı boyunca Sidney, Melbourne, Osaka ve Tokyo’daki gösterilerle devam edecek.

Haziran ve Temmuz aylarında TWICE turnenin Kuzey Amerika ayağına başlayacak ve 10 Haziran’da Los Angeles’taki SoFi Stadyumu’nda vereceği ilk konserin ardından Oakland, Seattle, Dallas, Houston, Chicago, Toronto, New York ve Atlanta’yı ziyaret edecek.

Turnenin gerçekleşeceği tarih ve şehirlere aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

TWICE’ın Kuzey Amerika ayağı için resmi hayran üyeliği 8 Mart’a kadar alımlara açık olacak. Bu tarihlere ek olarak Dünya çapında gerçekleşecek daha fazla gösteri ilerleyen zamanlarda duyurulacak!

TWICE şu anda 12. mini albümleri “READY TO BE” ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor ve albümde “SET ME FREE” parçasnın Korece ve İngilizce versiyonları yer alıyor. Albüm 10 Mart saat 14:00’te KST’de yayınlanacak.

TWICE’ın READY TO BE albümü için paylaşılan teaserlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.