BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

The Glory dizisinin 2. sezon tarihi onaylandı ve işler daha da kızışacak gibi duruyor

1 dakika okuma süresi
the glory 2. sezon

Şu sıralar çok popüler olan The Glory dizisi 2. sezonu ile dönüş yapıyor!

İlk olarak geçtiğimiz Aralık ayında gösterime giren K-Drama “The Glory” dizisi sevilen yazar Kim Eun Sook’un en yeni projesi. Okulda yaşanan acımasız şiddetin eski bir kurbanının, zorbasının çocuğuna ilkokulda sınıf öğretmenliği yapmaya başlamasından sonra zorbalarından intikam almaya yemin etmesini anlatıyor. Song Hye Kyo, intikamcı başkahraman Moon Dong Eun’u canlandırırken; Lee Do Hyun zor bir adam olan erkek başrol Joo Yeo Jeong’u oynuyor.

Dizi 18 Ocak’ta 2. sezonun ilk fotoğraflarını yayınladı. Görüntülerde Moon Dong Eun gözyaşları içinde, Joo Yeo Jeong derin bir ifadeyle ona bakarken ve Park Yeon Jin (Lim Ji Yeon) ciddi bir telefon görüşmesi yaparken yer alıyor.

Yayımlanan diğer görüntülerde Joo Yeo Jeong ve Ha Do Yeong (Jung Sung Il) sessizce Go oynarken, Jeon Jae Joon (Park Sung Hoon) ise karakolun önünde kanlar içindeyken görülüyor.

Senarist Kim Eun Sook, “1. sezonu izlediyseniz, 2. sezona karşı koyamayacaksınız” yorumunu yaptı ve fazlasıyla heyecanlı, yoğun ve tatmin edici bir sezon vaat etti. Yönetmen Ahn Gil Ho ise şunları ekledi: “Dong Eun ve Yeon Jin’in mücadelesi resmi olarak başlayacak ve suçluların cezalandırılma hikayesi gözlerinizi kırpmadan izleyeceğiniz bir şekilde anlatılacak. Tüm yarım kalmış işler tamamlanacak.”

“The Glory” dizisinin 2. sezonu 10 Mart’ta gösterime girecek.

İlk sezonu aşağıdaki butondan izleyebilirsiniz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.