BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ATEEZ “SPIN OFF : FROM THE WITNESS” ile Billboard 200’de İlk Kez İlk 40’ta 2 Hafta Geçirdi

1 dakika okuma süresi

ATEEZ, Billboard 200’de heyecan verici bir kariyer ilkine imza attı!

Geçtiğimiz hafta ATEEZ’in yeni single albümü “SPIN OFF : FROM THE WITNESS” Billboard’un Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler albümleri sıraladığı ünlü Top 200 Albums listesine 7 numaradan giriş yaptı.

Yerel saatle 18 Ocak’ta Billboard, “SPIN OFF : FROM THE WITNESS “ın Billboard 200’de üst üste ikinci haftasında da 40 numarada kalarak ATEEZ’in listede bir haftadan fazla kalan ilk albümü olduğunu açıkladı.

“SPIN OFF : FROM THE WITNESS” bu hafta diğer Billboard listelerinde de istikrarını korudu. Single albüm ikinci haftasında hem En İyi Güncel Albüm Satışları listesinde hem de Dünya Albümleri listesinde 2 numaraya yerleşirken, En İyi Albüm Satışları listesinde de 3 numaradaki yerini korudu.

Son olarak, ATEEZ bu hafta Billboard’un Artist 100 listesinde 25 numarada kalmayı başararak listedeki altıncı haftasını geride bıraktı.

ATEEZ’e tebrikler!

kaynak: soompiİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.