BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kim Hee Sun yeni bir gerilim draması için görüşmelerde

1 dakika okuma süresi
kim see hun gaslighting

Kim Hee Sun’u yeni bir gerilim dizisi ile ekranlarda görüyor olabiliriz!

19 Ocak’ta Kim Hee Sun’un ajansı Hinge Entertainment, “Kim Hee Sun yeni drama ‘Gaslighting’ dizisi için bir teklif geldi ve sanatçımız bu teklifi olumlu değerlendiriyor.” bilgisini paylaştı.

“Gaslighting” hem komedi hem de gerilim unsurlarının harmanlandığı bir dizi olacak. Kore’nin en iyi psikolojik danışmanı Young Won ve kayınvalidesi Sa Kang’ın yanı sıra Young Won’un kocasının eylemleri nedeniyle gün yüzüne çıkan sırlar ve gerçeklerin hikayesini anlatacak.

Gerilim filmi “Bring Me Home” üzerinde çalışan yönetmen Kim Seung Woo ve “So I Married The Anti-Fan” yazarı Nam Ji Hyun bu yeni dramada birlikte çalışıyor olacaklar.

Kim Hee Sun, “Alice”, “Tomorrow”, “Remarriage & Desires” ve “Angry Mom” gibi çok sayıda dizideki başrolleriyle tanınıyor.

Gelişmeler için bizimle kalın!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.