BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kim Hee Sun yeni bir gerilim draması için görüşmelerde

1 dakika okuma süresi
kim see hun gaslighting

Kim Hee Sun’u yeni bir gerilim dizisi ile ekranlarda görüyor olabiliriz!

19 Ocak’ta Kim Hee Sun’un ajansı Hinge Entertainment, “Kim Hee Sun yeni drama ‘Gaslighting’ dizisi için bir teklif geldi ve sanatçımız bu teklifi olumlu değerlendiriyor.” bilgisini paylaştı.

“Gaslighting” hem komedi hem de gerilim unsurlarının harmanlandığı bir dizi olacak. Kore’nin en iyi psikolojik danışmanı Young Won ve kayınvalidesi Sa Kang’ın yanı sıra Young Won’un kocasının eylemleri nedeniyle gün yüzüne çıkan sırlar ve gerçeklerin hikayesini anlatacak.

Gerilim filmi “Bring Me Home” üzerinde çalışan yönetmen Kim Seung Woo ve “So I Married The Anti-Fan” yazarı Nam Ji Hyun bu yeni dramada birlikte çalışıyor olacaklar.

Kim Hee Sun, “Alice”, “Tomorrow”, “Remarriage & Desires” ve “Angry Mom” gibi çok sayıda dizideki başrolleriyle tanınıyor.

Gelişmeler için bizimle kalın!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.