BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SM Sanatçıları, Park So Dam ve AKMU’dan Lee Suhyun, Seul’da konserine gittikleri Red Velvet’e hayranlıklarını ifade etti

1 dakika okuma süresi

Red Velvet‘in birçok ünlü arkadaşı ve SM Entertainment şirketinden arkadaşları desteklerini göstermek için son konserlerine katıldı!

Red Velvet 1 ve 2 Nisan tarihlerinde Seul KSPO Dome’da uzun zamandır beklenen “R to V” konserini verdi ve bu konser üç yılı aşkın bir süredir verdiği ilk solo konser oldu.

Red Velvet 2. Günün ardından, o gece konserlerine katılan NCT‘den Doyoung, SHINee‘den Minho ve Super Junior‘dan Eunhyuk ile kuliste fotoğraf çektirdi.

Bu arada, 1. Gün, Yeri‘nin arkadaşları Park So Dam ve AKMU‘dan Lee Suhyun, konserin ilk gecesinde çektikleri fotoğrafları Instagram hikayelerinde paylaştılar ve Yeri daha sonra kendi hikayesinde yeniden paylaştı.

Yeri‘nin birkaç fotoğrafını yayınlayan Park So Dam, başlıklarına “Çok güzel,” “Bugün de şanslıyım” ve “Teşekkürler” yazdı.

Bu arada Lee Suhyun, Yeri‘nin konserde konuştuğu fotoğrafını çeşitli gülme emojileriyle süsleyerek sevgisini gösterdi.

Red Velvet‘i başarılı konserleri için tebrik ediyoruz!

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.