BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Kep1er Kim Chae Hyun ayak bileğinden yaralandı + gelecek etkinliklere katılımı düzenlenecek

1 dakika okuma süresi

Kep1er Kim Chae Hyun grubun geri dönüşünden iki gün sonra ayak bileğinden sakatlandı.

Kep1er’ın ajansı WAKEONE ve Swing Entertainment 12 Nisan’da Kim Chae Hyun’un ayak bileğindeki sakatlıkla ilgili bir açıklama yayınladı.

Açıklamanın tamamını aşağıda okuyabilirsiniz:

Merhaba.

Biz WAKEONE, Swing Entertainment.

Kep1er Kim Chae Hyun planlanmış bir aktiviteyi gerçekleştirirken ayak bileğinden yaralandı.

Ağrıya eşlik eden şişlik nedeniyle derhal hastaneye kaldırıldı ve şimdilik alçı takması ve koltuk değneği kullanması gerektiği söylendi.

Dördüncü mini albüm çalışmalarının başlamasıyla birlikte [sakatlandığı için] üzgün hisseden ve bunun ekibe zarar verebileceğinden endişe duyan Chae Hyun, ekibiyle birlikte sahnede olma isteğiyle iyileşmek için elinden geleni yapıyor.

Bu doğrultuda, ajans doktorun görüşüne dayanarak üyelerle derinlemesine görüşmeler yaptı ve Chae Hyun’un hemen sahneye çıkmasının ek yaralanma riskleri taşıdığına karar verilerek, Chae Hyun’un planlanan müzik gösterilerine bir sandalyede oturarak katılmasına karar verildi.

Bu mevcut durum nedeniyle, bugün yapılması planlanan görüntülü arama hayran imza etkinliği 15 Nisan gününe ertelenmiştir.

Chae Hyun’un gelecek etkinliklere katılımının esnek olabileceği konusunda anlayışınızı rica ediyor ve bu ani haberle endişeye neden olduğumuz için özür diliyoruz.

Hayranlarımızın ve ilgili tüm etkinliklerin çalışanlarının anlayışını rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

Kep1er 10 Nisan’da dördüncü mini albümleri “LOVESTRUCK!” ve albümün çıkış parçası “Giddy“nin müzik videosu ile geri dönüş yaptı.

Kim Chae Hyun’a acil şifalar diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.