BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SEVENTEEN’in Nisan ayındaki geri dönüşü, S.Coups’un hayran toplantısında duyurmasının ardından PLEDIS tarafından onaylandı

1 dakika okuma süresi

Artık resmileşti: SEVENTEEN Nisan ayında geri dönüyor!

PLEDIS Entertainment, 11 Mart’ta Dispatch ile yaptığı telefon görüşmesinde “SEVENTEEN önümüzdeki ay yeni bir albüm yayınlayacak” diyerek doğruladı.

Ajans, “SEVENTEEN üyeleri hayran buluşmasına hazırlanıyor ve aynı zamanda yeni albüm üzerinde çalışıyorlar” ve “Şu anda albüm için son hazırlıkları üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyorlar.” açıklamalarında bulundu.

SEVENTEEN‘in lideri S.Coups, “SEVENTEEN in CARAT LAND” hayran buluşmasının ilk gecesinde geri dönüş haberini duyurarak hayranlarını ve muhtemelen ajansını şaşırtmıştı.

S.Coups esprili bir şekilde şunları söyledi: “Şirket bunu hayran toplantısının son gününde söylememi istedi ama cazibemin bir parçası da doğuştan itaatsiz olmam. Nisan ayında geri dönüş yapacağız.

SEVENTEEN‘in tam bir grup olarak son geri dönüşü, albümleri “SECTOR 17“yi yayınladıkları geçen yılın Temmuz ayında oldu.

SEVENTEEN‘in dönüşü için heyecanlı mısınız? Daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.