BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

EXO Kai 3. mini albümü ‘Rover’ ile 45 ülkede iTunes listelerinde 1 numaraya yükseldi

1 dakika okuma süresi

EXO Kai küresel popülaritesini bir kez daha gösterdi.

Kai 13 Mart’ta üçüncü mini albümü ‘Rover‘ ile geri dönüş yaptı. Albüm, dünya çapında yayınlanmasının ardından dünyanın çeşitli ülkelerinde iTunes listelerinin zirvesine yerleşti.

Rover‘ Arjantin, Brezilya, Şili, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Singapur, Tayvan, Tayland ve daha fazlası dahil olmak üzere toplam 45 ülkede iTunes’un en iyi albümler listesinde 1 numaraya yükseldi.

SM Entertainment‘ın açıklamasına göre, 3. mini albüm sadece Hanteo ve Circle Albüm Satış Listesi gibi günlük yerel müzik listelerinde zirveye çıkmakla kalmadı, aynı zamanda Çin’in QQ Music dijital albüm satış listesinde de ilk sırada yer aldı.

Rover‘ albümüyle aynı adı taşıyan şarkı, “Black Mirror“, “Slidin”, “Bomba” ve “Say You Love Me” ve “Sinner” olmak üzere çeşitli atmosferlere sahip toplam 6 şarkı yer alıyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.