BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kim Dong Wook’un Kız Arkadaşıyla Evleneceği Onaylandı

1 dakika okuma süresi

Aktör Kim Dong Wook evleniyor!

30 Ağustos’ta YTN, aktör Kim Dong Wook‘un ünlü olmayan kız arkadaşıyla bu kış bir düğün töreni yapacağını duyurdu. Bu habere karşılık Kim Dong Wook‘un ajansı KEYEAST şöyle bir açıklama yaptı:

Merhaba. Biz KEYEAST.

Aktör Kim Dong Wook önümüzdeki kış evlenecek.

Gelin adayı ünlü olmayan ama çok güzel bir kadın ve ikisi güven ve sevgi temelinde samimi bir ilişki yaşıyorlar ve yakında bu ilişkiyi güzel bir evlilikle taçlandıracaklar. Gelin adayının ünlü olmaması ve ailesinin isteği nedeniyle, düğün töreni Seul’deki gizli bir yerde gerçekleştirilecektir. Kesin tarih ve yeri paylaşamadığımız için anlayışınızı bekliyoruz. Aktör Kim Dong Wook‘u her zaman destekleyen ve seven herkese çok teşekkür ederiz ve yeni bir hayata adım atan Kim Dong Wook‘a içten tebriklerinizi iletmenizi rica ederiz.

Kendisine gönderilen sevginin karşılığını verebilmek için için Kim Dong Wook, bir oyuncu olarak gelecekte daha iyi projelerde yer alarak aktörlüğünü geliştirmek için elinden gelenin en iyisini yapacak.

Teşekkürler.

1983 doğumlu Kim Dong Wook, 2004 yılında “A Crimson Mark” filmiyle çıkış yaptı. Daha sonra oyuncu, “Coffee Prince”, “Unstoppable Marriage”, “Maids” ve “Find Me in Your Memory” gibi çeşitli dizilerde ve “National Representative” ve “Along with the Gods” serisi gibi filmlerde rol aldı. Yakın zamanda Kim Dong Wook, KBS2’nin “Mükemmel Yabancım” ve tvN’in “Neşeli Aldatıcı” dizileriyle geniş oyunculuk yelpazesini sergiledi.

Kim Dong Wook ve kız arkadaşını tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.