BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduHaberK-Pop

Ravi’nin ajansı, askerlikten kaçmak için yolsuzluk yaptığı iddialarına ilk kez yanıt veriyor

1 dakika okuma süresi
vixx ravi askerlik yolsuzluk iddiaları

VIXX’ten Ravi’nin ajansı, askerlikle ilgil süregelen yolsuzluk iddialarına ilişkin bir açıklama yayınladı.

Daha önce 12 Ocak’ta, bir grup simsarın, müşterilerini Seul’deki büyük bir hastanedeki nöroloğa yönlendirerek ve daha sonra askerlik hizmetinden muaf tutulmalarına veya daha düşük bir askeri derece almalarına yardımcı olmak için onlara sahte epilepsi teşhisi koyarak askerlik hizmetinden kaçmak için yolsuzluk yaptıkları suçlamasıyla tutuklandıkları bildirilmişti.

Simsarların, ünlü bir idol rapçinin de kendileri aracılığıyla başarılı bir şekilde 4. derece (aktif görevde olmayan) askeri değerlendirme almak için hizmetlerini kullandığını söyleyerek kendilerini tanıttıkları bildirildi.

Haberlerde rapçinin geçen yıl Mayıs ayında askere gitmesi nedeniyle bir şov programından çekildiği ve ardından Ekim ayında sosyal hizmet görevlisi olarak askere gittiği iddia edildi. Akıllara ise Mayıs ayında KBS2’nin “2 Days & 1 Night” programından istifa eden ve Ekim ayında kamu hizmeti görevlisi olarak askerlik hizmetine başlayan Ravi geldi.

Ravi’nin ajansı GROOVL1N ise konuyla ilgili resmi bir açıklama yayınladı:

groovl1n vixx ravi yolsuzluk

Merhaba, biz GROOVL1N’iz.

Bugün çıkan haberlere ilişkin resmi açıklamamızı iletmek isteriz.

Rapor elimize ulaştığından beri durumla yakından ilgileniyoruz ve gerçeği açığa çıkarmak için çaba gösteriyoruz.

Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde açıklama yapmanın en doğru şey olduğunu düşünüyoruz, ancak konu askerlik ile ilgili olduğu için önce detayları öğrenmenin ve ardından kapsamlı açıklamalar yapmanın uygun olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle şu anda detayları anlamaya çalışıyoruz. Ayrıca, herhangi bir soruşturma talebi olursa, [Ravi] bunu her zaman memnuniyetle yerine getirecektir.

Daha detaylı bilgi ve ayrıntılar gelecekte ayrı bir bildirimde sağlanacaktır.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.