BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Eunha, çocuk oyunculuk zamanlarında, Song Joong Ki’nin onu her gün metro istasyonuna bıraktığını açıkladı

1 dakika okuma süresi
eunha song joong ki metro istasyonu

GFRIEND ve VIVIZ’den Eunha, Song Joong Ki hakkında çocukluğundan kalma kalpleri ısıtan bir hikayeyi paylaştı!

JTBC’nin “Knowing Bros” programının 14 Ocak tarihli bölümünde Eunha, “Reborn Rich” oyuncusu ile geçmişteki bağlantısını açıklayarak oyuncuları şaşırttı.

Programın bir noktasında, Super Junior’dan Shindong, GFRIEND’in bir üyesi olarak çıkış yapmadan önce Eunha’nın bir çocuk oyuncu olduğu gerçeğini gündeme getirdi.

Eunha, “İlkokuldayken bir oyunculuk ajansında stajyerdim,” diye açıkladı. “Ajansın ben ve [Song Joong Ki]’den oluşan bir ekip kurduğu ve birlikte rol aldığımız bir zaman vardı.”

Eunha sözlerine şöyle devam etti: “Stajyerdim ve ilkokulda olduğum ve hala çok genç olduğum için, Song Joong Ki [antrenmandan sonra] metro istasyonuna kadar bana eşlik ederdi.”

eunha song joong ki metro istasyonu

Shindong, Song Joong Ki’nin onu hala hatırlayıp hatırlamadığını sorduğunda, Eunha “Muhtemelen hatırlamıyordur, çünkü aradan çok zaman geçti. Bu yaklaşık 15 yıl önceydi” dedi.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.