BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

New Jeans Levi’s küresel elçisi seçildi

2 dakika okuma süresi

Küresel denim markası Levi’s, 501 Jeans‘in doğuşunun 150. yıldönümünü kutlamak üzere K-pop’ın yeni trend lideri New Jeans‘i Levi’s Küresel Elçisi olarak seçtiğini duyurdu.

Minji, Hanni, Danielle, Haerin ve Hyein‘den oluşan New Jeans, 2000’li yıllarda geleceğe yönelik bir konseptle Gen-Z’nin kalbini çaldı. Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında çıkış yapan New Jeans, ‘Attention‘ ve ‘Hype boy‘ ile popülerlik kazandı ve müziklerini geniş bir kitleye yaydı. Bunu takiben ‘Ditto‘ ve ‘OMG‘ teklileri de çok sevildi ve çıkışlarından sonraki 6 ay içinde ABD Billboard ‘Hot 100‘e girme başarısını gösterdi.

New Jeans, müzik dışında da yenilikçi tarzlarıyla dünyanın dört bir yanındaki hayranları arasında popüler. Y2K’dan esinlenen moda ve modern trendlerin karışımını sunan New Jeans artık Gen-Z’nin temsili idolü haline geldi.

New Jeans’in grup adı, her zaman şık olan ve yaşı ne olursa olsun herkes tarafından sevilen kot pantolonlardan esinlenildi. Yeni bir çağın ebedi ikonları olmayı umut eden grup, modayı takip eden ve bir dönemin trendine öncülük eden Levi’s ile aynı ruhu paylaşıyor.

New Jeans, “Geleceğe bakarken dünyanın en ikonik jean’lerini oluşturan marka Levi’s ile birlikte olmaktan onur ve heyecan duyuyoruz” dedi ve ekledi “Kimlik bizi doğal bir ortaklığa götürdü.

Levi’s’tan bir yetkili ise şunları söyledi: “501’in doğuşunun 150. yıldönümünü kutlarken marka kimliğimizin Z kuşağına hitap etmesi adına ilk adım olarak New Jeans ile bir toplantı hazırladık. Birlikte çeşitli performanslar ve ilginç çalışmalar yapmayı planlıyoruz

Levi’s ve New Jeans ile yapılan kampanyada 501 Original Jeans, 501 ’81 Jeans, T-shirt, denim gömlek ve ceket gibi çeşitli ürünler giyerek Z kuşağının trend tarafını şık görünümleriyle sergilediler. Tüm üyeler çekimi profesyonel bir görünümle, her kıyafete uygun poz ve yüz ifadeleriyle tamamladılar. Çekimlerin ardından, 20 Mayıs 1873’te perçin işlemiyle yapılan kot pantolonun patentinin alındığı 501. günün anısına New Jeans ile Seul’de canlı bir performans için farklı bir etkinlik de hazırlanıyor.

Benzersiz stilleriyle trendlere öncülük eden New Jeans’in, Levi’s® çekimlerinden fotoğraf ve videolar paylaşılacak, ayrıca küresel elçi olarak çeşitli etkinliklere devam edecekler.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.