BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
K-PopNetizen Yorumları

Netizen Yorumları: Netizenler TWICE’ın “makyajsız” geri dönüş konseptine sıcak bakmıyor

1 dakika okuma süresi

1- Önce canlı şarkı söylemeyi öğrenmeliler ㅠ

2- Yorum bölümü kudurmuş resmen ㅋㅋㅋㅋ Siz kendi suratınızdan memnun değilsiniz diye böyle düşünüyorsunuz… TWICE hayranı değilim ama Billboard Women’da gayet iyi canlı şarkı söylediler, değil mi? Kadın idol olmak harbi zor.

3- Ama bu “makyajsız” konsept daha çok yeni çıkış yapan kadın idollere gidiyor ya… Masum liseli kız havaları falan…ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ TWICE çıkalı kaç yıl oldu, bu yüzden daha olgun bir konsept yapmaları gerekiyor bence.

4- Makyajsız konseptin güzel olduğunu düşünmüyorum. Sektörde bu kadar zamandır var olup neden bunu yaptıklarını anlayamıyorum.

5- Bence bu konsepti şarkılarına da yansıtacaklar ve bundan sonra parçaları belli mesajlar içerecek bu yüzden neler yapacaklarını çok merak ediyorum!

6- Çıkışlarından bu yana 8 yıl geçti ama şarkı söyleme becerileri…

7- Kendilerine ne kadar da güveniyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8- Tabii ki makyajsız halleri de çok güzel ama ben TWICE’ın ışıltılı makyajını seviyorum ve o hallerinin olmaması beni biraz üzdü.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Pop

BLACKPINK üyeleri kendi ajanslarını kurdu, YG Entertainment yorum yapmaktan kaçındı

1 dakika okuma süresi
BLACKPINK üyelerinin sözleşmeleriyle ilgili yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. News1’in 25 Eylül’de yaptığı habere göre, Jennie ve Jisoo kendi bireysel ajanslarını…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.