BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

LOONA üyeleri Heejin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry ARTMS olarak yepyeni bir başlangıç yapıyor + ilk tanıtım fotoğrafları paylaşıldı

1 dakika okuma süresi

LOONA HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry yeni bir başlangıç için hazırlanıyor!

Geçtiğimiz aylarda ajansları BlockBeryCreative‘e açtıkları davayı kazanan 4 LOONA üyesi yeni ajansları Modhaus ile tanışmıştı.

Modhaus 1 Nisan günü HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry‘den oluşan yeni grupları ARTMS için sosyal medya hesaplarını paylaştı.

Grubun sosyal medya hesaplarındaki ilk paylaşımları ARTMS konseptini tanıtıyor ve “Birlikte yükseliyoruz, aya ve ötesine geri dönüyoruz” mesajıyla sahnelere geri dönüş süreçlerini konu alıyorlar.

ARTMS yeni bir grubun adı değil. Bu, kızların aya gitme konusundaki inanılmaz stratejileri ve planları hakkında bir hikaye. HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry bu hikayeyi başlatacak.

ARTMS 9 Nisan günü ilk konsept fotoğraflarının paylaşımına Choerry ile başladı.

10 Nisan günü ARTMS konsept fotoğraflarının paylaşımına JinSoul ile devam etti.

Grubun yeni Twitter ve Instagram hesaplarının yanı sıra, resmi TikTok ve YouTube profillerinin de yer aldığı websitesine buradan ulaşabilirsiniz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.