BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Eski The Ark ve KHAN üyesi Euna Kim hamile olduğunu duyurdu

1 dakika okuma süresi

Eski The Ark ve KHAN üyesi Euna Kim ilk çocuğuna hamile!

Eski The Ark ve KHAN üyesi 8 Nisan’da hamilelik haberini Instagram’da hem Korece hem de İngilizce olarak bizzat duyurdu.

Andy ve ben daha dün evlenmişiz gibi geliyor, ama şimdiden neredeyse bir buçuk yıl oldu. Zaman kesinlikle uçup gidiyor! Sevgi dolu bir eşe sahip olduğum için çok şanslıyım.

Tanrı bizi üç ay sonra dünyaya getireceğimiz ilk oğlumuzla kutsadı. Şimdiden 27 hafta oldu ve onunla tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Adı Reuel, İbranicede “Tanrı’nın dostu” anlamına geliyor. Her ikimiz de çok eksik olmamıza rağmen, yol boyunca adım adım öğrenebilmeyi ve Tanrı’dan korkan, sevgi dolu bir aile yaratabilmeyi umuyoruz.

Dualarınızı eksik etmeyeceğinizi umuyoruz! Teşekkür ederiz. 🙂

Euna Kim

Euna Kim’in paylaştığı hamilelik fotoğraflarına aşağıdan göz atın!

Euna Kim, 2019 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne dönmek üzere Kore’den ayrıldıktan sonra Kasım 2021’de eşiyle nikah masasına oturdu.

Euna Kim ve ailesini tebrik ediyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.