BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

LOONA’dan HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry BlockBerryCreative’e karşı açtıkları davaları kazandıktan sonra yeni ajansla anlaştı

1 dakika okuma süresi

LOONA‘dan HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry yeni bir ajans buldu!

17 Mart tarihinde Modhaus aşağıdaki açıklamayı paylaştı:

Merhaba, biz Modhaus.

17 Mart 2023 tarihinde, eski LOONA üyeleri Jeon Hee Jin (HeeJin), Kim Jung Eun (Kim Lip), Jung Jin Sol (JinSoul) ve Choi Ye Rim (Choerry) ile özel bir sözleşme imzaladık. Modhaus olarak yeni başlangıçlarında hepsine iyi şanslar diliyor ve hayranlarıyla daha değerli anılar yaratabilmeleri için onlara tam desteğimizi vereceğimize söz veriyoruz.

Jeon Hee Jin, Kim Jung Eun, Jung Jin Sol, Choi Ye Rim ve Modhaus için desteğinizin ve sevginizin devamını rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

Modhaus

Kasım 2022’de, LOONA‘nın Chuu (Kasım ayında gruptan çıkarıldı), HyunJin ve Vivi dışındaki dokuz üyesinin (HeeJin, HaSeul, YeoJin, Kim Lip, JinSoul, Choerry, Yves, Go Won ve Olivia Hye) BlockBerryCreative ile olan sözleşmelerini askıya almak için ihtiyati tedbir başvurusunda bulundukları bildirildi. Ocak 2023’ün başlarında Seul Kuzey Bölge Mahkemesi 1. Hukuk Dairesi dört üyenin (HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry) BlockBerryCreative‘e karşı açtıkları davaları kazandıklarını, kalan beş üyenin (HaSeul, YeoJin, Yves, Go Won ve Olivia Hye) ise kaybettiklerini açıkladı.

Yargıcın lehine karar verdiği HeeJin, Kim Lip, JinSoul ve Choerry, daha önce özel sözleşmenin askıya alınması için açtığı davayı kazanan Chuu ile aynı sözleşme koşullarına sahipti. Geriye kalan beş üye 2021 sonunda BlockBerryCreative tarafından önerilen zeyilname anlaşmasını kabul etti ve henüz sözleşmelerini askıya alamadı.

Geçtiğimiz ay ViVi ve HyunJin de BlockBerry Creative ile olan sözleşmelerinin askıya alınması talebiyle ihtiyati tedbir başvurusunda bulunmuştu. Raporlar, ViVi ve HyunJin‘in sözleşmelerinin başarıyla askıya alınan dört sözleşmeyle aynı koşullara sahip olduğunu ve bu nedenle davalarını kazanma ihtimallerinin yüksek olduğunu söylüyor.

LOONA üyeleri için yeni başlangıçlarında en iyisini diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.