BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Lee Soo Hyuk, Lee Da Hee ve OH MY GIRL Arin Webtoon’dan Uyarlama Yeni Dramada Yer Alacak

1 dakika okuma süresi

Lee Soo Hyuk, Lee Da Hee ve OH MY GIRL‘den Arin birlikte yeni bir dramada rol alacaklar!

4 Eylül’de Sidus, “Lee Soo Hyuk, Lee Da Hee ve Arin yeni drama ‘S Line’da rol almak üzere seçildiler. şeklinde duyuru yaptı.

Bir webtoon’dan uyarlanan “S Line“, insanların bir gecede başlarının üzerinde beliren “kırmızı çizgiler” ile fiziksel ilişki yaşadıkları kişilere bağlanarak hassas özel bilgilerinin açığa çıkmasıyla ortaya çıkan çeşitli sosyal durumları anlatan fantastik bir gerilim. Bu kırmızı çizgi “S çizgisi” olarak adlandırılıyor ve sadece görüntü olarak var olup fiziksel olarak dokunulamıyor.

Lee Soo Hyuk, S çizgilerinin ardındaki gerçeği araştıran yakışıklı ve özgür ruhlu dedektif Han Ji Wook rolünü üstlenecek. “Tomorrow“, “Doom at Your Service“, “The Scholar Who Walks the Night“, “King of High School” ve daha pek çok diziyle beğeni kazanan Lee Soo Hyuk‘un yeni karakteri izleyicileri meraklandırıyor.

Lee Da Hee, “Island“, “L.U.C.A.: The Beginning“, “Search: WWW“, “Beauty Inside” ve daha birçok dizideki rolleriyle sevilen Lee Da Hee, tuhaf lise öğretmeni Gyu Jin rolünü oynayacak.

OH MY GIRL Arin, doğduğundan beri S çizgilerini görebilen lise öğrencisi Hyun Heup olarak karşımıza çıkacak. Arin, son zamanlarda “Alchemy of Souls” Part 1. ve 2. ile tvN’in “O’PENing” kısa dizisi “Summer Love Blues“da başarılı performanslar sergiledi.

S Line” bu yıl post-prodüksiyon çalışmalarını bitirdikten sonra, 2024 yılında gösterime girecek.

Yeni haberler için takipte kalın!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.